Skocz do zawartości
groverr

generator postów

Polecane posty

Witaj,

oczywiście ale co miało by to robić ? generować posty i zapisywać, generować zawartość, którą przykleisz i sam wkleisz do posta czy co ?

Programu na winde nie jestem w stanie napisać, a co do samego generatora to:

zawsze sie zastanawialem, po co komu to ? :blink:

zawsze sie zastanawialem, po co komu to ? :blink:

po to, że jak masz szablonowe posty tak jak są na warezach, stronach z informacjami o muzyce, czy coś, to zamiast za każdym razem wklejać te wszystkie bbcody można wstawić sam tekst a później masz ładnie wygenerowany kod wraz z odpowiednim formatowaniem

A więc zapytam na koniec tej polemiki; Spanner będzie taka szansa na takiego moda? opis jak by to miało wyglądać podałem na gg (sprawdź archiwum rozmowy) z jasnych powodów :)

Edytowano przez icebox

A więc zapytam na koniec tej polemiki; Spanner będzie taka szansa na takiego moda? opis jak by to miało wyglądać podałem na gg (sprawdź archiwum rozmowy) z jasnych powodów :)

Chciałbyś dokładnie takie coś jak to co mi przesłałeś w linku via GG ? dało by się to wykonać, ale to już indywidualne zlecenie jest bo to jest zwykła stronka a nie mod do IP.Board

a więc wchodzę w temat tego generatora postów (temat i wzorzec w archiwum gg) chciałbym się dowiedzieć jaki koszt przewidujesz za napisanie skryptu?

UWAGA! ZLECENIE INDYWIDUALNE

UWAGA! ZLECENIE INDYWIDUALNE

jesli indywidualne to pytania o koszty raczej na PW a nie w temacie ;)

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Ważne informacje

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies.