Skocz do zawartości
Sorael

Fifaplay.com.pl - Forum Fifa

Polecane posty

1280658563-U1.png

WWW.FIFAPLAY.COM.PL

Forum graczy FIFA. Organizacja rozgrywek na platformę PC, XBOX oraz playstation. Lider For Turniejowych FIFA w Polsce.

Kilka słów o Forum:

• Powstało 19.04.2007 na darmowym skrypcie vgh.pl (fifaplay.vgh.pl) -istnieje do dzisiaj.
  • Poczatek na wersji IPB i domenie fifaplay.com.pl od 3.01.2008.
  • Forum organizuje rozgrywki FIFA 10 na platformach PC, XBOX od jesieni dorzucamy PS3
  • Własny skrypt 1on1 Ladder (obecnie przygotowywany na FIFA 11)
  • Liga Typera która trwa nieprzerwanie od jesieni 2008. Typer Edycja MŚprowadzona była na skrypcie Predictionfootball i była bardzo popularna.

Konto testowe:

login: bnews

hasło: test

Planuję przebudować delikatnie działy aby było bardziej otwarte dla użytkowników którzy interesują się FIFĄ a nie koniecznie grają przez sieć. Proszę o jakieś sugestie. Chodzi mi głównie o opinie osób,które mało zaglądają. Chcę ich przyciągnąć :)

Edytowano przez Sorael

wiec tam gdzie sie cos tworzy musi sie pojawic i krytyk wiec sie wypowiem ;)

kolorystyka forum podoba mi sie, jest stonowana i wszystko do wszystkiego pasuje

ale..

napisze co mi sie nie podoba, sorry ale lubie byc szczery :)

a wiec:

• jesli juz zmieniles skin i to na dosc ladny to postaralbym sie jeszcze zmienic ikony IPB na jakies wlasne
  • subfora tam gdzie masz ich malo sa ok, ale w kategoriach gdzie jest ich duzo np Turnieje Ligowe FIFA 10, Inne Turnieje FIFA 10 mozna dostac oczoplasu i wszystko staje sie malo czytelne, przeciez mozna to ladnie posortowac w 2 lub 3 kolumnach
  • Hook - Najpopularniejsze tagi i Kalendarz moim zdaniem jest tam potrzebny jak psu na bude ale pamietaj, ze to tylko moje zdanie, lepiej by wygladalo z czyms innym a najnowsze tematy dalbym na sama gore, ewentualnie dolozyl ostatnie posty.

reszta jest super, nie mam zastrzezen, chyba ze cos jeszcze rzuci mi sie z biegiem czasu w oczy :)

Pozdrawiam i zycze powodzenia w dalszych modyfikacjach :)

• Like 1

Które konkretnie ? :)

• Pasek logowania w logo
  • Pasek z wyszukiwarką
  • Ikony for
  • Kolory wierszy
  • Przyciski

To tak przyglądając się ogólnie bez specjalnego przeglądania wszystkiego :)

Powstał ciekawy film promocyjny forum fifaplay.com.pl. Już trzecia edycja, jest to zapis naszej historii i rozwoju witryny. Zapraszam do obejrzenia.

Fifaplay.com.pl

Fifa 12 - Nowy dział, ciekawe artykuły o nowej Fifie 12.

teraz po zmianie na wersje 3.2.3 naprawde jest potrzebna nowa szata graficzna lub dopasowanie do starej

Skin przyjął się bardzo dobrze i użytkownicy są zadowoleni. Dzięki za radę.

pytam bo jak juz kiedys pisalem ten niebieski ze starego forum byl jak dla mnie calkiem przyzwoity i jakos reprezentowal forum

standard to tak bardziej na support pasuje ale ze o gustach sie nie dyskutuje to zostawmy to jak jest ;)

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Ważne informacje

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies.