Skocz do zawartości

Polecane posty

Witam po wakacjach :)

Po 2 tygodniach nieobecności tu na forum zauważyłam, że mój awatar zniknął. (Ja go nie kasowałam.) Czym to może być spowodowane?

moze byc kilka przyczyn

jesli ladowalas avatar z jakiegos hostingu np ImageShack to czesto sie zdaza, ze obrazki z ich serwera znikaja bez przyczyny

jesli ladowalas z wlasnego kompa, to poprostu moze sie gdzies w IPB zawieruszyl, tez czasami sie to zdaza

poprostu zaladuj jeszcze raz :)

Już wszystko jasne :) Co jak co, ale nie podejrzewałam nawet, że spowodowane było to porządkami naszego admina na forum, na którym załadowałam zdjęcie :blink: :o

Już wszystko jasne :) Co jak co, ale nie podejrzewałam nawet, że spowodowane było to porządkami naszego admina na forum, na którym załadowałam zdjęcie :blink: :o

roznie to w zyciu bywa :)

Chciałam ponownie dodać tu awatar wiec załadowałam go na tym "moim" forum, jednak przy próbie dodania wyskoczył błąd, jak przypuszczam spowodowany tym, że nie zmieścił się cały link. Czy ilość znaków jest tu ograniczona? No chyba, że jest inna przyczyna?

Witaj,

jaki dokładnie błąd ? ewentualnie jak możesz to podaj mi adres do avataru (Może być na PW) to zobaczę co jest nie tak. Najwyżej ręcznie Ci ustawie :)

Błąd: "Nie możesz używać tego typu obrazków"

Link do awataru: http://www.turkulerdiyari.com/forum/uploads//images/turkulerdiyari.com-1283038778-U4.jpg

Kiedy próbuje tu wkleić nie mieści się cały link, 8 ostatnich znaków jest ucięte.

Przez ACP poszło. raczej nie powinno być problemów ...

Szczerze to nie wiem, musiałbym zdebugować dlaczego tak się stało. Napewno nie jest to ograniczenie długości.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Ważne informacje

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies.