Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Kombajn

Togglecategory i napis "zamknij"?

Polecane posty

Hey

Powiedzcie mi, jak dodać napis "Zamknij" obok buttona który jest przy każdej kategorii. Na tym forum jest to podpisane "Przełącz tą kategorię", w IPB2 nie ma takiego opisu, ale chodzi o to samo...

Pozdr

powinienes miec to w paczce jezykowej pod nazwa "toggle_cat" i tam nadajesz polska nazwe np "Zamknij"

tak jest w IPB3 nie mam wersji 2.x.x

wiec jest mi troche ciezko z glowy powiedziec ale jak nie pomoze to napisz, zainstaluje i powiem Ci dokladnie

No, ale ja chciałem dać napis obok tego przycisku chowania kategorii

Np:

"ZAMKNIJ -> X"

x to przycisk zamknięcia.

Ew. "Schowaj -> X"

To toogle widziałem w kodzie, ale jak cokolwiek tam umieszczam to pojawiają się błędy(kod java chyba to jest)...

jesli mozesz wklej ten kawalem kodu z toggle bo z pewnoscia jest inny niz w IPB3

Edytowano przez Duke_

Żebym pamiętał gdzie to było...

Link to: javascript:togglecategory('affiliate_global',%201);

Prosty napis na belce kategorii, nic więcej.

nie wiem czy dokladnie o to Ci chodzilo bo w toggle_cat pojawia sie dymek z ta informacja a jezeli chcesz miec tylko napis na belce to:

znajdz w ACP Home > Skin Manager Home > Managing Template Set "IPB Classic Blue" (lub inny skin)

Board Index > CatHeader_Expanded

znajdz tam:

<div class="borderwrap" style="display:{$data['div_fc']}" id="fc_{$data['id']}">
<div class="maintitlecollapse">
<p class="expand"><a href="javascript:togglecategory({$data['id']}, 0);"><{E_PLUS}></a></p>
<p><{CAT_IMG}>&nbsp;<a href="{$this->ipsclass->base_url}showforum={$data['id']}">{$data['name']}</a></p>
</div>
</div>
<div class="borderwrap" style="display:{$data['div_fo']}" id="fo_{$data['id']}">
<div class="maintitle">
<p class="expand"><a href="javascript:togglecategory({$data['id']}, 1);"><{E_MINUS}></a></p>
<p><{CAT_IMG}>&nbsp;<a href="{$this->ipsclass->base_url}showforum={$data['id']}">{$data['name']}</a></p>
</div>

[/code] i zamien na:
[code]
<div class="borderwrap" style="display:{$data['div_fc']}" id="fc_{$data['id']}">
<div class="maintitlecollapse">
<p class="expand">Rozwin&nbsp;->&nbsp;<a href="javascript:togglecategory({$data['id']}, 0);"><{E_PLUS}></a></p>
</div>
</div>
<div class="borderwrap" style="display:{$data['div_fo']}" id="fo_{$data['id']}">
<div class="maintitle">
<p class="expand">Zwin&nbsp;->&nbsp;<a href="javascript:togglecategory({$data['id']}, 1);"><{E_MINUS}></a></p>
</div>

Slowa zwin i rozwin mozesz zamienic na jakie tylko chcesz

• Like 1

Super robota!

Co prawda nie stało się tam jak chciałem (nie pojawiła się ta informacja w shoutboxie, affiliates oraz statach forum tylko w samych kategoriach), ale naprowadziłeś mnie wzorem kodu na sedno sprawy i skopiowałem sam fragment "Zwin&nbsp;->&nbsp;" do Skin/skin_daffiliates (Non-Default Group)/global_top i teraz "Zamknij/Otwórz" mam tam gdzie chciałem.

Dziękuje za pomoc.

nie pojawila sie w shoutboxie i innych z tego powodu, ze nie nalezy to do kategorii i to musisz osobno w odpowiednim miejscu wstawic

poza tym ciesze sie, ze moglem pomoc :)

jak pisalem, bede w miare mozliwosci staral sie ;)

P.S.

&nbsp; = spacja w kodzie

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Ważne informacje

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies.