Skocz do zawartości
Vader

Awards User Management

Polecane posty

Witam.

Mam problem z ta modyfikacja po upgrade,jak chce dodac medal userowi to po wybraniu usera wywala blad...:

/sources/classes/output/publicOutput.php on line 312

Na czerwono to linia 312.

/* Still here... */

trigger_error( "Method $funcName does not exist in $className", E_USER_ERROR );

}

Prosilbym o wskazowki

Oznacza to, że mod chce użyć metody, która nie istnieje. Zapewne w komunikacie błędu masz napisane jaka metoda i jaka klasa. Zobacz w temacie supportu tej modyfikacji, czy się nie pojawiła może już nowa wersja pod IP.Board 3.1.x

Oznacza to, że mod chce użyć metody, która nie istnieje. Zapewne w komunikacie błędu masz napisane jaka metoda i jaka klasa. Zobacz w temacie supportu tej modyfikacji, czy się nie pojawiła może już nowa wersja pod IP.Board 3.1.x

Witam.

Tak,wlasnie zainstalowalem nowa wersje pod IPBoard 3.1.x ale to i tak nie pomoglo.

A co pisze w temacie supportu ? czy ktoś też ma taki problem ?

Witam.

Czytajac temat znalazlem,ze mieli podobny problem,ale w innej lini i upgrade do najnowszej wersji (specjalnie do IP.Board 3.1.x) pomoglo,ale nie u mnie....

Mi sie wydaje,ze chyba po prostu usune moda i calkowicie zainstaluje go od nowa,obawiam sie tylko,ze wszystki medale co userzy zdobyli znikna i bede musial je ponownie nadac...

Pzd.

Edytowano przez Vader

a nadpisałeś tylko pliki, czy odpaliłeś także upgrader ? może nie nadpisało Ci plików ? pomimo, że pisało, że nadpisało

Witam.

Upgrade wyglada tak,ze wpierw trzeba skasowac stare pliki a potem wgrac nowe....wiec nie ma mozliwosci o zlym nadgraniu bo plikow nie bylo.

Ja chyba jak wroce za dwa tygodnie z urlopu to wykasuje moda i wgram ponownie.

Pozdrawiam

Witam.

Problem rozwiazany,w czasie jak pisalem posty wyszla poprawka do poprawki :lol: i po wgraniu wersji 1.0.1 wszystko wrocilo do normy i mod dziala prawidlowo.

Dziekuje za pomoc i naprowadzanie Panowie.

Pzd.

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Ważne informacje

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies.