Skocz do zawartości
Sorael

Strona nie wczytuje sie sie konca

Polecane posty

Sorael    10

Witam

Mam pewnien problem. Strona nie wczytuje sie czasami do konca lub zawiesza. Firebugiem wychwycilem kilka rzeczy.

Pokazuje mi 304 not modified a powinno 200 OK. Wgralem brakujace ikonki gdzie pisze 304 ze skina standardowego IPB poniewaz na moim nie byly dostepne.

fhttp://www.fifaplay.com.pl/public/js/shoutbox.js?load=ajax - 304 not modified. Czyzby trzeba cos wrzucic? wrzucalem jak bylo na instrukcji.Znalezione firebugiem. Rowniez z shoutboxem mam problem. Mozna cos zamienic w kodzie lub to usunac?

firebug.jpg

Edytowano przez Sorael

Spanner    4248

Nie wiem czy jesteś w stanie coś zmienić. Ja wczytując IPSBeyond nie widzę wszystkich plików w firebugu, ponieważ są cachowane. Jak masz poustawiane forum może tutaj tkwi jakiś problem, że włączyłeś jakąś opcję i przez to tak się stało ?

Sorael    10

Hm raczej nic nie wlaczalem. Problem w tym,ze nie wiem jak to ukryc wlasnie. Jesli chodzi o shoutbox co moze byc nie tak ?

Duke_    1282

ja bylbym za tym aby zrobic recache bo mialem kiedys tez taki problem z shoutem i zadzialalo ale kto wie lub go przeinstalowac

ACP > Tools & Settings > Cache Management

i tam odswiez

Edytowano przez Duke_

Spanner    4248

Ja obstawiam, że coś z cachem jest nie tak. Mogłeś coś ustawić albo coś innego rozwiązania zbytnio nie widzę

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Ważne informacje

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies.