Skocz do zawartości
  • 0
icebox

IP.Downloads błąd skina

Pytanie

icebox    2

czy mogę prosić o pomoc w konfiguracji dodatku Ip Downloads 2.2.2 bo mam z tym problem.

po instalacji i spolszczeniu i ustawieniu katalogu (wstepnie)pojawia sie komunikat:

"Fatal error: Call to a member function indexPage() on a non-object in /home/XXX/public_html/admin/applications_addon/ips/downloads/modules_public/display/index.php on line 170"

wyciąg z pliku index.php z lini 170:

" $this->output .= $this->registry->getClass('output')->getTemplate('downloads')->indexPage( $this->canadd, $this->canmod, $category_rows); "

za wszelką pomoc dziękuję

3 odpowiedzi na to pytanie

Polecane posty

• 0
Spanner    4248

Przenoszę do odpowiedniego działu.

Co do błędu to napewno zainstalowało się bez problemu? Wygląda na to, że nie dodało Ci skinu. Zobacz czy w ACP -> zakładka Skiny & Języki -> dany skin -> masz grupy (Downloads) ... jeśli są to w narzędziach skinu odbuduj go, może nie zapisało cache'a

• 0
Lawliet    78

Też mam ten problem, w skinie jest Download - przebudowałem skin i nadal występuje:

Fatal error: Call to a member function indexPage() on a non-object in /home/xaxaxaxs/public_html/forum/admin/applications_addon/ips/downloads/modules_public/display/index.php on line 170

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Ważne informacje

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies.