Skocz do zawartości
Spanner

Nowa odsłona SpannerDEV.pl

Polecane posty

Witajcie,

chwiałbym Wam zaprezentować nową odsłonę SpannerDEV.pl.

Pracy nad stroną jest jeszcze sporo, bo do przetłumaczenia pozostała jeszcze masa rzeczy, ale już jest coraz lepiej, więc zapraszam wszystkich do oceniania :)

ja juz opinie wyrazilem :)

ogolnie OK :)

ja juz opinie wyrazilem :)

ogolnie OK :)

Tak i zostanie wszystko poprawione w odpowiednim czasie :)

Strona zgłoszona jako dokonująca ataków!

Strona www.spannerdev.pl została zgłoszona jako strona stanowiąca zagrożenie i została zablokowana zgodnie z ustawieniami bezpieczeństwa.

Tego rodzaju strony mogą próbować instalować oprogramowanie wykradające poufne dane, używające komputera do pośredniczenia w atakach lub uszkadzające system.

Niektóre szkodliwe strony celowo rozpowszechniają niebezpieczne oprogramowanie, ale większość z nich działa na serwerach, na które nastąpiło włamanie.

Edytowano przez meler

Strona www.spannerdev.pl została zgłoszona jako strona stanowiąca zagrożenie i została zablokowana zgodnie z ustawieniami bezpieczeństwa.

Tego rodzaju strony mogą próbować instalować oprogramowanie wykradające poufne dane, używające komputera do pośredniczenia w atakach lub uszkadzające system.

Niektóre szkodliwe strony celowo rozpowszechniają niebezpieczne oprogramowanie, ale większość z nich działa na serwerach, na które nastąpiło włamanie.

a tak poza tym, wszystko z kolega w porzadku ? :angry:

Informuje was kolego drogi ze strona została zablokowana a ty masz do mnie pretensje!!!

815Bez_tytu_u.png

Moze to z tobą coś nie tak co????

840Bez_tytu_u.png

Informuje was kolego drogi ze strona została zablokowana a ty masz do mnie pretensje!!!

gdzie kolwiek tam jest informacja to sorry ale jej nie widze, Twoj post jednoznacznie ma taki wyglad jabys sam o tym pisal, wiec nie miej do mnie pretensji ze tak zareagowalem :)

Faktycznie był z tym jakiś czas temu problem, bo jakiś "życzliwy" kolega się o to postarał, ale od jakiegoś czasu już jest wszystko w porządku, a przynajmniej powinno być

Witam.

No ja sie nie dziwie,ze zostala zgloszona,bo konkurencje oczy bola,ze ktos zrobil cos ladniejszego,fajniejszego i cieszace oko wygladem...

Zyczliwych w sieci nie brakuje.

Storna wyglda (jak dla mnie) profesjonalnie,a to sie liczy.

Pzd.

Dzięki :) poczekaj na kolejną odsłonę to będziesz jeszcze milej zaskoczony :)

Uff... Po dość długim czasie nowa odsłona jest gotowa :) Zmian jest dość sporo doszedł między innymi:

• Autorski blog
  • Opinie klientów
  • Zmieniona strona główna
  • Kanały RSS
  • Social Media
  • Wyszukiwarka, narazie szuka tylko w portfolio
  • ... oraz kilka innych rzeczy ale jeszcze nie uzupełniłem ich treścią więc nie warto ich opisywać.

Wkrótce napiszę więcej o nowych dodatkach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Ważne informacje

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies.