Skocz do zawartości
Sorael

Upgrade przez ips

Polecane posty

Witam

Wiem,ze dla posiadaczy aktywnej licencji ips wykonuje niedopłatnie upgrade. Wystarczy wypełnić ticket > technical support uzupełnic dane serwera. Jednak czy obejmuje to wszystko ? ile czasu to trwa? co ze skinem który mam obecnie a nie będzie pasował po upgrade.

Dziękuje za odpowiedzi

Witam.

Samo upgrade to kilka minut,wgranie plikow na ftp i odpalenie upgrade,ale w jakim czasie zrobi to IPS to nie wiem.

Na ogol robia wszystko szybko i sprawnie...

Skin,ktory obecnie posiadasz (rozumiem,ze mowa nie o skinie standardowym) niestety nie bedzie pasowal i jezeli chcesz go zachowac to daj zlecenie Spannerowi a on CI go ladnie przerobi do wersji 3.1.1

Pzd.

Witaj,

usługa IPS'u obejmuje tylko aktualizację samego forum. Modyfikacje i skiny pozostają w Twoim zakresie już

Dziękuje za wypowiedzi :)

Co stanie się z modami w takim razie? przestaną działać? skin owszem jednak nie wiem jakie są koszta spannera ;)

Witaj,

jeśli chodzi o mody, to wszystko zależy. Jeśli są to aplikacje, hooki, albo modyfikacje, które nie wymagały nanoszenia zmian w plikach to takie modyfikacje zasadniczo powinny działać bez problemu (na tym forum działają). Jeśli natomiast modyfikacje wymagały zmian w plikach to konieczne będzie naniesienie tych zmian ponownie.

Co do moich kosztów to wszystko jest zależne od ilości pracy jaką mam wykonać... więcej informacji możesz uzyskać na PW jeśli jesteś zainteresowany :)

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Ważne informacje

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies.