Jump to content

Wywołanie funkcji nowego posta..

Recommended Posts

Witam, posiadam swój skrypt loterii na forum, gracze biorą w niej udział i jak mają szczęście zdobywają Forum Gold(witrualną walutę).

Chciałbym nieco zmodyfikować skrypt tej loterii i dodać opcję powiadamiania o nowej wygranej w przeznaczonym w tym temacie, a każda nowa wygrana byłaby nowym postem.

Autorem posta miałby być ustawiony użytkownik: "Loteria", stąd moje pytanie,

Czy da się wywołać w jakimś sposób funkcję do napisania postu, posiadając informacje tj.(id_tematu, id_usera, tresc_posta).

Coś typu:

submit_new_post($topic_id, $owner_id, $message);

Czy jednak będę musiał skopiować wszystkie zapytania (tworzenie posta, aktualizacja liczników postów), do swojej funkcji?

Edited by GyniO
  • Administrator

Nie ma tak czy siak będziesz musiał powielić zapytania. Patrzyłem teraz jak to jest podczas importu RSS i tam też jest powtórzone zapytania dodające post do bazy, aktualizujące temat, forum itp

Tak też myślałem.. Niby OOP, ale nie do końca :P

Już w sumie się za to zabrałem.

Post key generuje się coś w tym stylu ?

md5( microtime() )

Edited by GyniO
  • 5 months later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Dołącz do pierwszego newslettera Invision Community

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

W celu świadczenie usług przez nasz Serwis na najwyższym poziomie, w ramach Serwisu wykorzystujemy pliki Cookies (tzw. ciasteczka). Korzystając ze stron Serwisu IPSBEYOND.PL bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia. Jeżeli nie dokonacie Państwo zmiany ustawień przeglądarki internetowej to wyrażacie zgodę na zapisywanie plików Cookies.