Skocz do zawartości
Radeon15

Plik admin/install/index.IPB 3.0.5

Polecane posty

Witam.

Tak jak w temacie proszę o plik index.php z folderów admin/install/index.php, nie działa on mi, wyskakuje następujacy komunikat:

Fatal error: require_once() [function.require]: Failed opening required '/virtual/g/r/graf-web.ugu.pl/adcp09/sources/base/ipsRegistry.php' (include_path='.:/usr/share/php:/usr/share/pear:/virtual/g/r/graf-web.ugu.pl/ips_kernel/') in /virtual/g/r/graf-web.ugu.pl/index.php on line 22

Proszę o pomoc jest to dla mnie pilne!!

Błędem nie jest index.php a problem występuje z plikiem sources/base/ipsRegistry.php zobacz czy ten plik jest i czy wielkość liter jest taka jak podałem.

PS. nie można rozpowszechniać ani udostępniać żadnych plików z paczki

nulled :D

niecierpie tego slowa :)

sprawdziłem dodałem,i teraz jest : Warning: require_once(/virtual/g/r/graf-web.ugu.pl/adcp09/sources/base/ipsRegistry.php) [function.require-once]: failed to open stream: No such file or directory in /virtual/g/r/graf-web.ugu.pl/index.php on line 22

Fatal error: require_once() [function.require]: Failed opening required '/virtual/g/r/graf-web.ugu.pl/adcp09/sources/base/ipsRegistry.php' (include_path='.:/usr/share/php:/usr/share/pear:/virtual/g/r/graf-web.ugu.pl/ips_kernel/') in /virtual/g/r/graf-web.ugu.pl/index.php on line 22

...sources/base/ipsRegistry.php... No such file or directory

Brakuje tego pliku. Tak jak Ci podałem:

Ściągnij z paczki klienta IPS :D

Nie można udostępniać swoich plików innym.

Edytowano przez Sorael

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Ważne informacje

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies.