Skocz do zawartości
Spanner

Awaria forum

Polecane posty

Witam,

na początku z góry przepraszam wszystkich, za przerwę w działaniu forum, ale spowodowane to było problemami dostawcy.

Szanowni Państwo!

W dniu dzisiejszym wystąpiła nieprzewidziana przerwa w dostępie do usług sieci dhosting.pl.

Powodem niedostępności usług była nieplanowana przerwa w dostępie do źródeł zasilania - tak podstawowego jak i zapasowego. Z nieznanych przyczyn cały budynek ORCO Tower oraz niektóre części warszawy - a w raz z nim wszystkie mieszczące się w nim firmy - zostały pozbawione dostępu do zasilania na ok. 1h 40min.

Serdecznie przepraszamy za niedogodności w dniu dzisiejszym.

A ja dałbym sobie głowę uciąc że siedzisz w nazwie - a tu takie zaskoczenie. Aż musiałem sprawdzić bo nie dowierzałem :P

A dlaczego tak myślałeś, że mam serwer w nazwa.pl ?? :) Tak swoją drogą to mam też :]

Poprostu byłem przekonany że pracodawca nie jest taki skapy i da pracownikowi za free troche zasobów o ktore dbają :P

Poprostu byłem przekonany że pracodawca nie jest taki skapy i da pracownikowi za free troche zasobów o ktore dbają :P

Aaaa, to tak, oczywiście że mam taki serwerek, ale trzymam tam inne rzeczy

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Ważne informacje

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies.