Skocz do zawartości
TurkuSevdali_Aska

"Korki" z IPB

Polecane posty

Szukam osoby, która mogłaby udzielać mi lekcji z IPB w Krakowie. Byłaby to nauka zupełnie od podstaw, w szczególności obsługa ACP, ogólne informacje o IPB itp.

Wymagania: własny laptop, umiejętność przekazania posiadanej wiedzy i dużo cierpliwości :)

Oferty proszę kierować na PW z uwzględnieniem ceny za 60 minut.

Spanner    4247

Witaj,

a co dokładnie chciała byś wiedzieć, bo tutaj wydaje mi się, że tłumaczyć za wiele nie ma co i szkoda kasę wydawać :)

Dziękuję za zainteresowanie moją ofertą. Chodzi o to, że ja nic nie wiem, a żeby móc mieć swoje własne forum, trzeba się co nieco orientować, więc bez lekcji się nie obejdzie :)

Spanner    4247

Oj, tam zaraz się nie obejdzie :) wszystko się da wytłumaczyć na spokojnie via GG/mail/forum czy cokolwiek :)

Duke_    1282

Praktycznie na forum znajdziesz wszystko, czego nie znjadziesz to napiszesz pytanie (temat) i sie dokladnie twoj problem opisze, jest to na tyle proste, ze tak jak pisze Spanner nie potrzeba az prywatnych nauk bo szkoda kasy a na twoje pytania, nawet wg. Ciebie te calkiem blache odpowiemy w szczegolach, po to wlasnie jest to forum, wiec tylko pisac i pisac a my bedziemy odpowiadac :)

Spanner    4247

Pytaj śmiało :) żadne pytanie nie jest banalne

Duke_    1282

banalne to pojecie wzgledne :)

czekamy :)

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Ważne informacje

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies.