Skocz do zawartości
cichy

krzaki w panelu + link przekierowujący

Polecane posty

cichy    2

Witam ponownie w nowym roczku :)

Mam malutki problemik z krzaczkami w panelu usera dokladnie tabela "ostatnio byli" + "komentarze"

zamiast daty są zanki formatowania

zamieszczam screen

01.png

I drugi problem

Chciałbym że by ustawić z automatu na "NIE"

Przenoszę np. temat do kosza i jest opcja pozostaw link macierzysty i jest opacja z automatu na "TAK"

Pozdrawiam

cichy

Spanner    4236

Ad. 1. miałeś ustawione polskie daty ?? czy nie zmieniałeś nic w nich ??

ad 2. ACP -> LOOK & FEEL -> dany skin -> Edit Template HTML -> Moderator Function -> move_form

znajdź tam:

<td class="pformright"><select name="leave"><option value="y" selected="selected">{$this->ipsclass->lang['yes']}</option><option value="n">{$this->ipsclass->lang['no']}</option></select></td>
zamień na:
<td class="pformright"><select name="leave"><option value="y">{$this->ipsclass->lang['yes']}</option><option value="n" selected="selected">{$this->ipsclass->lang['no']}</option></select></td>

cichy    2
Ad. 1. miałeś ustawione polskie daty ?? czy nie zmieniałeś nic w nich ??

ad 2. ACP -> LOOK & FEEL -> dany skin -> Edit Template HTML -> Moderator Function -> move_form

znajdź tam:

<td class="pformright"><select name="leave"><option value="y" selected="selected">{$this->ipsclass->lang['yes']}</option><option value="n">{$this->ipsclass->lang['no']}</option></select></td>
zamień na:
<td class="pformright"><select name="leave"><option value="y">{$this->ipsclass->lang['yes']}</option><option value="n" selected="selected">{$this->ipsclass->lang['no']}</option></select></td>

Ad2- Zrobione thx

Ad1- miałem pl daty wysypalo sie to po upgrade do wersji 2.3.6 :( kombinuje i echo to samo jest jak jest lista on line userow na glownej stronie i jak najedziesz kursorem na nicka to nie ma podanej godziny logowania tylko tez formatka daty.

Spanner    4236

to musisz wgrać od nowa polskie daty, zobacz jeszcze w ACP -> TOOLS & SETINGS -> Date & Time czy masz poustawiane dobrze daty, tzn te w formacie %d, %m, %y itp

cichy    2
to musisz wgrać od nowa polskie daty, zobacz jeszcze w ACP -> TOOLS & SETINGS -> Date & Time czy masz poustawiane dobrze daty, tzn te w formacie %d, %m, %y itp

tak mam w acp.

acp.png

Czyli na nowo całe spolszczenie mam wgrać.

Czy moze wystarczy w jakims pliku coś zmienic tylko.

tak mam w acp.

acp.png

Czyli na nowo całe spolszczenie mam wgrać.

Czy moze wystarczy w jakims pliku coś zmienic tylko.

No i miałeś racje po sprawdzeniu plików

sources/ipsclass.php

Okazało się parę zonków dzieki za pomoc wszystko już smiga :D :radocha:

PS.

Nowe forum jest superek i wszystkiego dobrego w nowym roczku.

Spanner    4236

Ciesze się że mogłem pomóc i ze forum się podoba :)

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Ważne informacje

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies.