Skocz do zawartości

Polecane posty

Witam Szukam od kilku dni

-Shoutbox do IPB 3x

-oraz całego spolszczenia Jak ktoś by miał Proszę o linki

@@@@@@@@@@@@@@@@

Mam także pytanie jak spolszczyć samemu ?

OK DZIĘKI Spanner JAK ZWYKLE POMOCNY

MAM 2 PROBLEMY PO SPOLSZCZENIU IPB ZOSTAŁ MI TYLKO CALENDAR a chciałbym go mieć jako klaendarz jak to zrobić??

a teraz 2 problem po wejściu na tą strone pisze mi soś takiego

[#10848] We're sorry, but you cannot download files from our Download Manager. If you are seeing this message, it is because you do not hold an active IPB license. If this is a mistake, please contact an administrator. Otherwise, why not show your support for IPB and purchase a license?  If you hold a perpetual license for the software, you need only purchase the yearly support option to gain full access to this site. 

co z tym moge zrobić??

a mógłbyś wstawić na jakiegoś upload

Chodzi o napis kalendar na zakładce na forum ? Jeśli tak to ACP -> zakładka System -> Manage Applications & Modules -> odnajdujesz tam Calendar -> następnie po prawej stronie masz ikonke, po kliknięciu której rozwinie się menu. Z niego wybierasz Edytuj szczegóły aplikacji... a następnie w polu Publiczny tytuł aplikacji wpisujesz sobie tytuł jaki chcesz, czyli np. Kalendarz :)

Co do błędu. Aby pobierać pliki z tamtej strony musisz posiadać aktywną licencję IP.Board. Niestety plików IPS'u nie można rozpowszechniać więc nie mogę wrzucić na żaden serwer typu upload tego pliku

Masz licencję ?? Jeżeli tak to się zaloguj a jeśli nie to nie ściagniesz shouta bo jest tylko dla posiadaczy licencji :)

Bo jeśli kupiłeś licencję to w panelu klienta masz opcję założenia konta na forum i wtedy konto na forum jest zintegrowane z kontem w panelu klienta i wiedzą dokładnie, które dodatki masz zakupione i do których działów na forum i downloadzie masz mieć dostęp i przez jaki czas :)

Ostatnio większość to piraty, ciężko się spodziewać licencji :]

Nie boicie się, że ktoś podchrzani?

Edytowano przez Kombajn

Ostatnio większość to piraty, ciężko się spodziewać licencji :]

Nie boicie się, że ktoś podchrzani?

Witam.

Kolego,bo oni lecna na system " a moze sie uda " a potem sciagaja smieci z sieci i zasmiecaja forum pytaniami.......dlaczego,blad,pleas.....

Brak czasem slow i nerwow.

Pzd.

ten sposob na dluzsza mete sie nie oplaca, wiec lepiej z licencja mimo wszystko

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Ważne informacje

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies.