Skocz do zawartości
Major

Instalacja IPB 3.1

Polecane posty

Skasowałem wszystko co miałem w public_html i wgrałem IPB 3.1.1 , gdy skończyło wysyłać na serwer pliki , mam nadal problem :

Warning: require_once(/home/ghbforum/public_html/admin/sources/base/ipsRegistry.php) [function.require-once]: failed to open stream: No such file or directory in /home/ghbforum/public_html/index.php on line 23

Fatal error: require_once() [function.require]: Failed opening required '/home/ghbforum/public_html/admin/sources/base/ipsRegistry.php' (include_path='.:/usr/lib/php:/usr/local/lib/php:/home/ghbforum/public_html/ips_kernel/') in /home/ghbforum/public_html/index.php on line 23

Proszę o pomoc ;/

Jakim programem wgrywałeś pliki? Zmień program, albo ustawienia bo pozamieniał Ci litery w nazwach plików na małe i zamiast ipsRegistry.php masz ipsregistry.php więc to nigdy nie będzie działać poprawnie

Total Comander , zaufany program , ale jak to możliwe że zmienia mi wielkość liter ?? Co mam zrobić żeby nie zmieniało ??

@Edit:

Zmieniłem na FileZille i teraz mam to:

Parse error: syntax error, unexpected '=', expecting ')' in /home/ghbforum/public_html/admin/sources/base/core.php  on line 6926

@Edit2: Udało mi się , ale jak wejdę w ACP np Manage Members ( zdjęcie w załączniku ) nic nie widać , tzn. nie widać ikonek itp

post-1125-026987500 1278321594_thumb.png

Edytowano przez Major

TC może i dla Ciebie zaufany program, ale ma gdzieś tam taką opcje właśnie że zmienia nazwy plików na małe litery :)

Co do błędu to wygląda to tak, jakby nie było w ogóle wgranego języka. Spróbuj zaimportować język i powinno się pojawić :)

Total Commander to dziadostwo, lepiej go nie używać a szczególnie to zrzucania kopii serwera bo nie znasz minuty kiedy Cie rozłączy i resumuj sobie później wszystko :]

Jeszcze FlashFXP mnie jak dotąd nie zawiódł. FileZilla zaś ma super opcję pobierania do 10 plików jednocześnie, ale zdarza się, ze gubi dane masowo.

ja używam tylko FileZilli, kiedyś używałem FlashFXP, ale mnie zdenerwował :)

FileZilla jest niezła. Ta opcja pobierania 10 plików jednocześnie pozwala pobrać kilka GB kopii stron mojego serwera bardzo szybko, jednak udaje się to może w jednym przypadku na 5 prób. Potrafi po drodze zgubić nawet i kilka tysięcy plików. Na koniec pobierania okazuje się, ze pobrał np 19 tysięcy na 32 tysiące wszystkich i zakończył "sukcesem" wg niego :] (ostatni przykład po którym podziękowałem filezilli)

Dlatego nie korzystam już z niej bo jedynie bezpiecznie jest pobierać jeden plik jednocześnie czyli tak jak FlashFXP, który jednak wygrywa bo jest lepszy wizualnie i funkcjonalnie.

Co do TC : jak chcesz skopiować pliki i wciskasz F5 to zobacz czy masz odznaczona opcje zamiany dużych liter na małe.

ja uzywam tylko TC i jeszcze mnie nie zawiodl a forum mam nie male

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Ważne informacje

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies.