Skocz do zawartości
deco1

hosting i instaacja

Polecane posty

witam mam problem bo mam na friko.pl zalozony hosting i tam przy instalacji wyskakuje

System Requirements

PHP: v5.1.0 or better

SQL: MySQL v4.1.0 (5.0.0 or better preferred)

Pre-Install Check: Files

Required Files: Failed

Pre-Install Check: PHP Extensions

PHP Extensions Overview: Failed

DOM XML Handling (libxml2): FAILED (Click for more info)

GD Library (gd) Recommended: FAILED (Click for more info)

Reflection Class (Reflection): FAILED (Click for more info)

i nie wiem co mam zrobic aby dalo sie zainstalowac i czy pojdzie ip.board na tym hostingu

Skoro masz Failed przy opcjach. tot en serwer się nie nadaje na IP.Board

juz mam hosting ale mam problem wgralem i dalem w acp odbuduj cache i mam

Fatal error: Call to undefined method IPSLib::loadLibrary() in /home/a8204752/public_html/admin/applications/forums/app_class_forums.php on line 83

edit teraz to

Fatal error: Uncaught exception 'Exception' with message 'Could not initiate the registry, the settings cache is empty or missing' in /home/a8204752/public_html/admin/sources/base/ipsRegistry.php:1631 Stack trace: #0 /home/a8204752/public_html/admin/sources/base/ipsRegistry.php(498): ipsRegistry->setUpSettings() #1 /home/a8204752/public_html/admin/sources/base/ipsController.php(75): ipsRegistry::init() #2 /home/a8204752/public_html/admin/sources/base/ipsController.php(62): ipsController->init() #3 /home/a8204752/public_html/index.php(24): ipsController::run() #4 {main} thrown in /home/a8204752/public_html/admin/sources/base/ipsRegistry.php on line 1631

Edytowano przez deco1

Masz uprawnienia 777 na katalog cache i jego zawartość ? wgraj jeszcze raz pliki, bo coś jest z nimi nie tak

ok działa ale wgrałem skin i włączyłem go i wyskakuje

Fatal error: Call to undefined method IPSLib::appisSearchable() in /home/a8204752/public_html/cache/skin_cache/cacheid_4/skin_global.php on line 241

juz rozwiązałem

Edytowano przez deco1

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Ważne informacje

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies.