Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
icebox

Poważny błąd

Polecane posty

icebox    2

W dniu wczorajszym podczas uploadu na serwer plików nastąpił zanik prądu. Po wznowieniu pokazał mi się taki błąd:

Fatal error: Uncaught exception 'Exception' with message 'Could not initiate the registry, the settings cache is empty or missing' in /home/icebox33/domains/openwarez.eu/public_html/admin/sources/base/ipsRegistry.php:1695 Stack trace: #0 /home/icebox33/domains/openwarez.eu/public_html/admin/sources/base/ipsRegistry.php(498): ipsRegistry->setUpSettings() #1 /home/icebox33/domains/openwarez.eu/public_html/admin/sources/base/ipsController.php(75): ipsRegistry::init() #2 /home/icebox33/domains/openwarez.eu/public_html/admin/sources/base/ipsController.php(62): ipsController->init() #3 /home/icebox33/domains/openwarez.eu/public_html/index.php(24): ipsController::run() #4 {main} thrown in /home/icebox33/domains/openwarez.eu/public_html/admin/sources/base/ipsRegistry.php on line 1695

i o co tu kaman? Czy to poważne?

oto plik ipsregistry.php oraz ipscontroller.php

ipsRegistry.php

ipsController.php

Edytowano przez icebox

icebox    2

jak napisałeś tak i zrobiłem za to teraz mam błąd Drive Error:

Date: Tue, 01 Jun 2010 17:09:44 +0000

Error Number: 1045

Error: Access denied for user 'icebox33_admin'@'localhost' (using password: TAK)

IP Address: 77.255.142.238

Page: /index.php

Debug: array (

1 =>

array (

'file' => '/home/icebox33/domains/openwarez.eu/public_html/admin/sources/base/ipsRegistry.php',

'line' => 2248,

'function' => 'connect',

'class' => 'db_driver_mysql',

),

)

problem sam się rozwiązał

Edytowano przez icebox

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Ważne informacje

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies.