Skocz do zawartości
  • Zarejestruj się
Kombajn

You have an error in your SQL syntax....

Polecane posty

Ech, niszczy mnie już powoli ten Member Group Color 2.1.2

Kilka godzin spędziłem na poprawianiu tego moda do wersji forum bo cały czas się coś rozwalało, ale teraz już mięknę bo nie mogę rozwiązać ostatniego kłopotu....

Pojawia się coś takiego gdy chce przeczytać PM:

You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near 'color:#6495ED'>TUTAJ NICK USERA'' at line 1

Podmieniłem ipclass.php z kopii aby można było korzystać z messengera, ale jednocześnie zniknęły kolory nicków z profilów oraz tematów.

Jeszcze nigdy za cztery lata zabawy w kodzie IPB nie spotkałem się z takimi kłopotami.

Ma ktoś pomysł o co chodzi? Wszystko już robiłem z trzy razy, linijka w linijke sprawdzone i jest idealnie jak w modzie, wszystko działa poza PM'kami ludzi z kolorowym nickiem, PM'ki "szaraków" czytam bez kłopotu.

prawdopodobnie jest gdzieś błąd podczas kolorowania. Nie powiem Ci gdzie dokładnie bo nie wiem, ale pewnie w którymś miejscu jest zbędnie pokolorowany nick i dlatego pojawia się problem

Napisano (edytowany)

Ciężko powiedzieć, od wczoraj się nad tym głowie. Wyeliminowałem profile.php, messenger.php i search.php albo źle coś rozumuję, albo te pliki nie powodują błędów, gdyż nawet po wgraniu niezmodyfikowanych a wrzuceniu zmodyfikowanego ipclass.php pojawia się problem...

//-----------------------------------------

// Long display names

$member['members_display_name_short'] = $this->txt_truncate( $member['members_display_name'], 16 );

replace with:

// Long display names

$member['members_display_name_short'] = $this->make_name_formatted($this->txt_truncate($member['members_display_name'], 16), $member['mgroup']);

$member['members_display_name'] = $this->make_name_formatted($member['members_display_name'], $member['mgroup']);

Nie rozumiem skoro są już czyste pliki a nadal po wrzuceniu zmodyfikowanego ipclass jest problem to nie czasem mam problem z samym ipclass?

Nie wierzę, że nie masz nawet podejrzeń... Ale skoro kartę PMek ( /index.php?act=Msg&CODE=01 ) widać i widać na niej kolorowe nicki, ale dopiero problem następuje, gdy chcemy odczytać PM...to może jest coś nie tak z kartą właściwych PMek... ( /index.php?act=Msg&CODE=03&VID=in&MSID= )

Już nie wiem nawet gdzie szukać, przekopałem pół kogu, najgorsze, ze monit nie kieruje w żaden sposób..

Edytowano przez Kombajn

ja bym spróbował nie dawać tego:

$member['members_display_name'] = $this->make_name_formatted($member['members_display_name'], $member['mgroup']);

• Like 1

Zniszczyłeś mnie :D Przez dwa dni robiłem ser szwajcarski z kodu a wystarczyło usunąć to co podałeś wyżej ;) Ani nie myślałem aby to usuwać bo byłem pewien, że "steruje" to całością.. Dzięki wielkie.

Ta linijka była odpowiedzialna za Nicki w profilach:

-Inni użytkownicy nie zostawili komentarzy dla TUTAJ KOLOROWY NICK.

-TUTAJ KOLOROWY NICK nie posiada prywatnego komunikatu.

-Oraz nick powyżej wieku i ten główny obok avataru

Te zniknęły i dobrze bo choinkę tylko robiły, pozostały w tematach, ostatnio byli, komentarze i znajomi czyli wuala.

Dzięki ;)

Proszę :)

Problem został rozwiązany.

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Ważne informacje

W celu świadczenie usług przez nasz Serwis na najwyższym poziomie, w ramach Serwisu wykorzystujemy pliki Cookies (tzw. ciasteczka). Korzystając ze stron Serwisu IPSBEYOND.PL bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia. Jeżeli nie dokonacie Państwo zmiany ustawień przeglądarki internetowej to wyrażacie zgodę na zapisywanie plików Cookies.