Skocz do zawartości
Kombajn

Premium User - Inne metody subskrypcji.

Polecane posty

Widzę, że jest subskrypcja Premium User, ale tylko via PayPall :/

1. Sugeruję wprowadzenie wykupu owej subskrypcji również via przelew bankowy. Uważam, że nie każdy ma możliwość wpłaty via PayPal.

2. Sugeruję również wprowadzenie rang typu Admin, Mod, Premium, User czy coś tam jeszcze. Teraz user Premium chyba nie jest jakoś szczególnie wyróżniony, jednocześnie nie mobilizuje innych do zdobycia owej rangi. Poza tym, obecne kolory nie mówią userowi jasno kto jest bossem, kto moderatorem. Myślę, że to ważne.

Będę zadowolony jeśli zostanie wprowadzona zmiana dotycząca choćby pierwszej propozycji.

Pozdro

• Like 1

1. Sugeruję wprowadzenie wykupu owej subskrypcji również via przelew bankowy. Uważam, że nie każdy ma możliwość wpłaty via PayPal.

2. Sugeruję również wprowadzenie rang typu Admin, Mod, Premium, User czy coś tam jeszcze. Teraz user Premium chyba nie jest jakoś szczególnie wyróżniony, jednocześnie nie mobilizuje innych do zdobycia owej rangi. Poza tym, obecne kolory nie mówią userowi jasno kto jest bossem, kto moderatorem. Myślę, że to ważne.

Będę zadowolony jeśli zostanie wprowadzona zmiana dotycząca choćby pierwszej propozycji.

Pozdro

Witam.

Nie wiem czy wiesz,ale nie trzeba miec konta na Paypal a wystarczy karta kredytowa lub platnicza by dokonac jednorazowego przelewu.

Przelwe bankowy to problem, subskrycja via Paypal jest ustwiona automatcznie i z chwila wyslania pieniedzy i ich potwierdzenia wszystko sie wlacza automatycznie,a robiac to przez konto bankowe to tylko problem,bo kazdego usera trzeba potem dodawac recznie...

A co do widocznosci rang,to tylko moda trzeba zainstalowac..

Pzd.

Edytowano przez Vader

Wiadomo Kolego, ale zauważ, że wielu może nie mieć kart kredytowych a chcieliby zdobyć rangę czy podziękować za wsparcie. Myślę, że ustawienie komuś rangi to nic nie znacząca chwilka roboty ;)

Osobiście mam konto PayPall ze stanem 0zł i kartę kredytową, jednak nie mam pojęcia jak dokonać takiego przelewu. Używam PayPall tylko do odbierania dotacji i od razu przerzucam gotówkę na odrębne konto bankowe forum.

Na prawdę, wygodniejsze są operacje bankowe dla wielu....ba, nawet śmiem twierdzić, że dla zdecydowanej większości.

• Like 1

Wiadomo Kolego, ale zauważ, że wielu może nie mieć kart kredytowych a chcieliby zdobyć rangę czy podziękować za wsparcie. Myślę, że ustawienie komuś rangi to nic nie znacząca chwilka roboty ;)

Osobiście mam konto PayPall ze stanem 0zł i kartę kredytową, jednak nie mam pojęcia jak dokonać takiego przelewu. Używam PayPall tylko do odbierania dotacji i od razu przerzucam gotówkę na odrębne konto bankowe forum.

Na prawdę, wygodniejsze są operacje bankowe dla wielu....ba, nawet śmiem twierdzić, że dla zdecydowanej większości.

Witam.

No to zalezy,ja od dawna uzywam tylko Paypal.

Jak masz konto i karte to pierwsza zakladka "Moje konto" ----> Profil ----> Dodaj lub usun karte

Tam mozesz sobie wpisac dane z karty i zawsze przy placeniu bedzie sie system pytal czy wyslac z tej karty.

Pzd.

Pozdro

Witaj,

Ad 1. jest taka możliwość, ale trzeba się odezwać do mnie na PW :) to już nie jest zautomatyzowany proces tak jak w PayPalu więc nie ma takiej bramki, ale nic nie stoi na przeszkodzie, żeby ktoś napisał na PW z takim pytaniem a wtedy zostaną mu podane dane do przelewu

Ad 2. dziś wprowadzę jakiś ładny kolor + jakiś inny akcent, żeby odróżnić tą range od zwykłego użytkownika

• Like 1

Jesli masz PayPal to z pewnoscia musisz miec go powiazany z jakims kontem bankowym inaczej sie w PayPalu wogole nie zarejestrujesz. Jesli juz tak jest to na PayPalu nie musisz miec pieniazkow aby zaplacic, bo podczas zaplaty zapyta Cie, czy sciagnac pieniadze z konta, tak samo jak z karta i po klopocie. Fakt, mozesz nie wiedziec jak to zrobic skoro piszesz, ze uzywasz PayPala tylko do odbioru dotacji, wiec jesli bedziesz chcial, moge Ci napisac krok po kroku jak to sie robi. ;)

Nie wiem jak jest teraz. Kiedyś nie trzeba było powiązywać karty od razu z kontem aby się zarejestrować. Konta na PayPal, PayU i MB mam już kilka lat, jednak nie korzystam z nich w taki sposób.

Spanner wyjaśnił już wszystko powyżej w sprawie przelewów bankowych. Tylko tej informacji nie ma w temacie o Premium User ani chyba nigdzie indziej. Załóżmy, że ludzie są domyślni ;)

Wracając do popularności PayPal, może na zachodzie jest to popularne, u nas myślę, że jeszcze nie i długo jeszcze nie będzie...

Temat z mojej strony uważam za wyczerpany :)

Edit:

Jeszcze dodam... Kiedyś nie można było dodawać kart debetowych (!!!), teraz widzę, że można. Kiedyś tylko kredytowe, dlatego byłem zmuszony zdobyć taką kartę aby móc opłacać support IPB po tym jak wydałem ponad 80zł za samą prowizję przelania 149$ na licencje z banku polskiego... Wiele się zmieniło na lepsze, ale to jeszcze nie jest to.

Edytowano przez Kombajn

Jeszcze dodam... Kiedyś nie można było dodawać kart debetowych (!!!), teraz widzę, że można. Kiedyś tylko kredytowe, dlatego byłem zmuszony zdobyć taką kartę aby móc opłacać support IPB po tym jak wydałem ponad 80zł za samą prowizję przelania 149$ na licencje z banku polskiego... Wiele się zmieniło na lepsze, ale to jeszcze nie jest to.

nie wiem jak to wyglada na dzien dzisiejszy w PL ale mam nadzieje, ze to wszystko jakos sie unormuje i bedzie tak popularne jak na zachodzie bo szczerze mowiac (piszac) ulatwia to czesto czlowiekowi zycie ;)

Jesli masz PayPal to z pewnoscia musisz miec go powiazany z jakims kontem bankowym inaczej sie w PayPalu wogole nie zarejestrujesz. J

Tera tak. Ale jak zakładałem konto parę lat temu to nic nie musiałem mieć

Spanner wyjaśnił już wszystko powyżej w sprawie przelewów bankowych. Tylko tej informacji nie ma w temacie o Premium User ani chyba nigdzie indziej. Załóżmy, że ludzie są domyślni ;)

Poprawione

Wracając do popularności PayPal, może na zachodzie jest to popularne, u nas myślę, że jeszcze nie i długo jeszcze nie będzie...

niestety, ale może nie będzie aż tak źle :)

dlatego też nie miałem połączonego konta, bo nie posiadałem takiej karty :) Teraz za to byś zapłacił 142,5$ i ani złotówki więcej :)

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Ważne informacje

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies.