Skocz do zawartości
  • Zarejestruj się
Major

Shoutbox Proszę o Pomoc

Polecane posty

Mam problem ze Shoutbox ... chodzi o to że jak pisze w nim to treść schodzi na dół , a ja chce taj ja np. tutaj że napiszesz i od góry idzie . Czy da się to zmienić ?

na stronie glownej zawsze idzie z gory do dolu a jak otworzysz SB w osobnym oknie to odwrotnie, z dolu do gory, tak juz jest zaprogramowane

@Duke_ nie do końca :)

W ACP -> zakładka system -> System Settings -> zakładka IP.Shoutbox -> Hook: Global Shoutbox -> opcja Shouts display ordering jak wybierzesz w niej Newer->Older to będzie tak jak na tym forum czyli od najnowszego do najstarszego shouta

A jeśli chodzi o zakładkę Shoutbox to tam również można zmienić porządek sortowania w ACP -> zakładka system -> System Settings -> zakładka IP.Shoutbox -> Shouts -> opcja Shouts display ordering

• Like 1

Dziękuje pomogło ;]

Problem został rozwiązany.

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Ważne informacje

W celu świadczenie usług przez nasz Serwis na najwyższym poziomie, w ramach Serwisu wykorzystujemy pliki Cookies (tzw. ciasteczka). Korzystając ze stron Serwisu IPSBEYOND.PL bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia. Jeżeli nie dokonacie Państwo zmiany ustawień przeglądarki internetowej to wyrażacie zgodę na zapisywanie plików Cookies.