Skocz do zawartości
Spanner

Modyfikacje: (DB23) Clear PM

Polecane posty

index.php?app=downloads&module=display&section=screenshot&id=13

Nazwa pliku: (DB23) Clear PM

Plik Dodał: Spanner

Plik wysłano: 28 gru 2008

Plik zaktualizowany: 06 wrz 2012

Kategoria pliku: Modyfikacje

Typ: Aplikacja

Wersja forum: IP.Board 2.3.x

Autor: Spanner (IPSBeyond.pl)

Modyfikacja umożliwia cykliczne czyszczenie Prywatnych Wiadomości, zdefiniowanych przez nas grup użytkowników.

With this mod we can clean users PM at a certain time.

New Version / Nowa Wersja:

Modyfikacja umożliwia cykliczne czyszczenie Prywatnych Wiadomości. W ustawieniach komponentu definiujemy co ile dni danej grupie mają być czyszczone wiadomości oraz czy mają być usuwane także nieprzeczytane wiadomości.

With this mod we can clean users PM at a certain time. In component settings we define that every x days mods will clear PM of certain groups and unread messages if we want it.

Kliknij tutaj aby pobrać plik

• Like 1

Witam.

Bardzo dobra i przydatna modyfikacja zwlaszcza dla osob co czesto wysylaja Mass PM.

Modyfikacje osobiscie uzywam na wlasnym forum i polecam.

Niestety modyfikacja nie działa (wersja angielskojęzyczna), po pierwsze w pliku: DB23_ClearPM.php (/task) w lini 156 jest błąd

$value = 'in:Inbox;' ..(isset($result['in']) ? $result['in']: 0).'|sent:Sent Items;'.(isset($result['sent']) ? $result['sent']: 0);

Po zlikwidowaniu nadmiarowej kropki:

$value = 'in:Inbox;'.(isset($result['in']) ? $result['in']: 0).'|sent:Sent Items;'.(isset($result['sent']) ? $result['sent']: 0);

i próbie uruchomienia zadania (z ACP - Zarządzaj zadaniami) wywala komunikat:

Błąd kodowania zawartości

Otwierana strona nie może zostać wyświetlona, ponieważ używa nieprawidłowych lub nieobsługiwanych metod kompresji.

Edytowano przez matma4u

Witam,

od wczoraj jest nowa wersja modu która pozbawiona jest tego błędu. Co do błędu odnośnie kodowania zawartości, to wczoraj testowałem z kilkoma osobami na różnych forach zarówno utf-8 jak i iso-8859-2 i usuwa bez problemu tym bardziej, że tutaj nie ma nic wspólnego z żadnymi kodowaniami, bo tylko usuwamy wiadomości nie obrabiając ich.

• Like 1

Może dla jasności opiszę co robię. Otóż po ustawieniu dla wybranych grup czyszczenie PM, w ACP w chodzę w zakładkę Zarządzaj zadaniami i ręcznie próbuję odpalić zadanie. Wtedy właśnie mam taki komunikat. A w przypadku innych zadań przy ręcznym uruchomieniu pojawia się komunikat, że zadanie wykonano pomyślnie itp.

Edytowano przez matma4u

a spróbuj wgrać katalog sources z nowego archiwum, bo mam pewien typ, ale dla potwierdzenia go trzeba wgrać nowe pliki

• Like 1

Niestety bez zmian, tzn nie działa. Komunikat : Błąd wczytywania strony i dalej o tym kodowaniu

Dostępna jest najnowsza wersja skryptu, testowałem ja zarówno na kodowaniu utf-8, iso-8859-2 jak i iso-8859-1 i za każdym razem mam komunikat, że task wykonał się poprawnie

• Like 1

Hey

Jaką wartość wpisać przy grupie jeśli nie chce aby kasowano jej PM? 0 czy może pozostawić pole puste?

Brakuje mi tutaj opcji typu "Wyczyść teraz", szkoda, ze modyfikacja tego nie oferuje.

W ustawieniach podajesz tylko ID tych grup, które chcesz czyścić. Nie podajesz grup, którym nie chcesz czyścić PM'ek

Może w kolejnej wersji będzie więcej opcji do wyboru :)

• Like 1

Chwileczkę bo się zgubiłem..... W sumie to ja nie mam takiego pola gdzie wpisać mogę ID grup, mam całkowicie coś innego, czyżby modyfikacje sie pomieszały?

Pobrałem i zainstalowałem plik: (DB23) Clear PM z adresu: http://www.ipsbeyond.pl/index.php?app=downloads&showfile=13

I mam coś takiego we Fresh Install:

Zaloguj się do Panelu Admina, przejdź do zakładki Components -> (DB23) Clear PM -> Change Settings. Tam znajdziesz spis wszystkich dostępnych na Twoim forum grup. Dokonaj ustawień co do częstotliwości czyszczenia PW i czy mają być usuwane nieprzeczytane wiadomości. Następnie przejdź do ACP -> TOOLS & SETTINGS -> (DB23) Clear PM i włącz modyfikację.

Poniżej screen:

clear.jpg

Rangi wyciałem celowo. Nazwa modyfikacji to:

(DB23) Clear PM by Dawid Baruch "Spanner"

dla Invision Power Board v2.3.x & v2.2.x

Coś pomieszałem? Nie rozumiem.

Edytowano przez Kombajn

Przepraszam to ja źle zerknąłem. Jeśli nie chcesz czyścić PM jakiejś grupie to musisz podać dość dużą wartość w polu "After n days .."

• Like 1

Dzięki za info :) Zrobię jak mówisz.

Ps: A czy modyfikacja o której mówiłeś jest dostępna gdzieś?

Jeśli chodzi Ci o nową wersję, to nie ma jej jeszcze, ale jak będzie to napewno nie na IP.Board 2.3.x tylko na nową wersję 3.0.x

• Like 1

Do IPB3 muszę się zabrać, ale nie wiem na ile czas pozwoli. Poza tym moje forum to jedna wielka modyfikacja, nawet nie wiem czy odpowiedniki modów jakie posiadam i są integralną częścią strony są dostępne.

Dziękuje za pomoc.

Pewnie, że się da ;)

A kiedy kolega by to zrobil?

Dam na listę todo :) jak coś to załóż nowy temat w dziale ze zleceniami na dodatki to przynajmniej nie umknie :)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

• Podobna zawartość

• Przez Spanner

Nazwa pliku: (SD) Custom PM Information
      Plik wysłano: 20 wrz 2013
      Kategoria pliku: Hooki i pluginy
      Wersja forum: Wszystkie

Author: Dawid Baruch (IPSBeyond.pl)

Opis: Hook pozwala na wyświetlanie własnej wiadomości podczas próby wysłania PW do użytkownika
      Description: Hook allows to show custom message when user sends PM to you.

• Przez Spanner
      Author: Dawid Baruch (IPSBeyond.pl)

Opis: Hook pozwala na wyświetlanie własnej wiadomości podczs próby wysłania PW do użytkownika
      Description: Hook allows to show custom message when user sends PM to you.
    • Przez Nietoperzyca
      witam,

szukam hooka, który archowizowałby mi konwersacje z messangera ale bardziej hurtowo nić jedna po drugiej...
      nie wymagam wyłaczności, więc zarobić się da też i potem :)
      da sie? i za ile da się? 
    • Przez Spanner

Nazwa pliku: (DB23 - Skin) Formuła1
      Plik wysłano: 27 gru 2008
      Plik zaktualizowany: 06 wrz 2012
      Kategoria pliku: Skiny
      Wersja forum: IP.Board 2.3.x

Archiwum zawiera niezbędne pliki, obrazki oraz pliki PSD umożliwiające zmianę loga oraz przycisków

• Przez Spanner

Archiwum zawiera niezbędne pliki, obrazki oraz pliki PSD umożliwiające zmianę loga oraz przycisków
  • Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Ważne informacje

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies.