Skocz do zawartości
  • Zarejestruj się
Zaloguj się, aby obserwować  
Major

Reklamy Google pod Shoutbox

Polecane posty

Napisano (edytowany)

Cześć , mam problem związany z Reklamami ;] Chcę aby moje reklamy widniały zaraz pod Shoutbox , chciałem robić w ACP->Aplikacjie i Portal , ale potrzebuje bez ramek , czyli pewnie w Style :

pomocy.png

2)

Mam problem z Reputacją , chodzi o to że użytkownicy jak napiszą posta , sami sobie dają + reputa , czy da się ustawić żeby sobie nie wolno było?

I ostatnie:

3) Co zrobić żeby w statystykach ( kto jest dostępny ) byli z Yahoo , Google itp

Edytowano przez Major

ad.2

ACP > Tools & Settings > System Settings > Members > Reputation System

Allow users to give themselves rep?

If set to yes, users will be allowed to vote on their own content

zaznacz na NIE

nie beda mogli sobie dodawac reputacji tylko komus

ad.3

ACP > Tools & Settings > System Settings > System > Search Engine Spiders

Enable the search engine spider recognition?

If set to "no", this feature will not be activated and all the settings below will have no effect. - TAK

Log all spider visits?

If you're under heavy attack, switch this off as it may put a little extra load on the SQL server as it attempts to insert new data rows. - NIE

Treat spider/bot as part of which group?

This is useful as you can specify group settings for a 'bot' group which can restrict access to certain areas, etc. - wybierasz do jakiej grupy tam chcesz to umiescic (bedzie sie wyswietlalo w kolorach tej grupy)

Show spider/bot in the active users list? - TAK

Show spider as anonymous

If set to "yes", this makes all spider bots anonymous and they can only be seen by administrators. - NIE

z tym ze nie jestem do konca pewny lecz mozesz sprobowac

ad.1

ACP > Look & Feel > Manage Skin Sets & Templates > Manage Templates in IP.Board (lub inny skin, do kazdego skina musisz to zrobic osobno)

Templates > globalTemplate

znajdz:

<br class='clear' />
wstaw ponizej:
<br>
<div>
<center>
<kod_twojej_reklamy_google>
</center>
</div>[/code]

jesli pojawi sie nie tam gdzie trzeba to daj znac

Ostatnie pytanie , jaki jest najlepszy darmowy hosting www??? Szukam dobrego , bo mam na razie na xaa.pl ale jest problem ze zmianą hasło do ftp , bo jak zmienie i wchodzę na moje forum to pisze Database Error

Niestety jak wkleiłem banner z reklamami to pokazał mi się w górnym prawym rogu ;p tam gdzie logowanie

Ostatnie pytanie , jaki jest najlepszy darmowy hosting www??? Szukam dobrego , bo mam na razie na xaa.pl ale jest problem ze zmianą hasło do ftp , bo jak zmienie i wchodzę na moje forum to pisze Database Error

nie wiem jaki jest najlepszy bo korzystam z platnego, mozesz zapytac Vader'a on cos powinien wiedziec jesli dobrze pamietam na temat darmowych serwerow.

Niestety jak wkleiłem banner z reklamami to pokazał mi się w górnym prawym rogu ;p tam gdzie logowanie

dlatego tez napisalem ze nie jestem do konca pewny, bylem na Twoim forum i widzialem, ze masz wszystko inaczej ustawione niz w standardzie wiec trudno mi jednoznacznie odpowiedziec jak to u Ciebie bedzie dokladnie wygladalo nie znajac Twojego "globalTemplate"

Napisano (edytowany)

Udało mi się ;p Thanks ;p Ale cały czas chodzi mi po głowie ten hosting ... nie wiem który jest najlepszy z darmowych , i można łatwo zmienić hasło do FTP

Zmienie hasło Database error , i muszę resetować

Edytowano przez Major

t.j. pisalem wyzej, napisz do Vader'a albo poczekaj az sie sam odezwie lub pojawi sie ktos kto bedzie znal na to odpowiedz

ja jakos nie jestem przekonany do darmowych wiec nie chce sie wypowiadac i wprowadzac w blad jesli czegos poprostu nie wiem

a tak wogole to na przyszlosc sugeruje pisac kazdy problem w osobnym temacie, latwiej sie jest pozniej w tym polapac ;)

Problem został rozwiązany.

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Ważne informacje

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies.