Skocz do zawartości
  • Zarejestruj się
deco1

system news z wieloma użytkownikami

Polecane posty

Witam poszukuję systemu news bez żadnych zbędnych opcji tylko edytuj , kasuj , dodaj news , dodaj konto chodzi mi o to żebym zrobił komuś konto i on by mógł mieć swoje id i hasło a ja swoje oczywiście bez MySQL konta mogą być zapisywanie w pliku .txt lub innym

trzymanie wszystkich tego typu danych w zwykłym pliku txt jest niebezpieczne, czemu nie skorzystasz z bazy danych ?

ok już mam ale teraz 2 pytanie :

znasz skrypt statusu ip którego będę mógł użyć i żeby adres ip mógł być czytany z jakiegoś pliku ?

Witam, możesz trochę jaśniej bo albo jestem zmęczony albo nie wiem o co hozzzi z tym

takie coś jak system news tylko że bym dodawał poprzez stronę adres ip i port i on by dodawał status na stronę główna

:blink:

sorry ale tez tego nie moge zrozumiec

:)

omg po prostu mam np stronę google.pl i chce tak i skrypt z panel admina w którym będę mógł dodawać statusy serwerów lub IP podobne jak system news tylko że na tej stronie "google.pl" jak dodam to będzie dodawany status lub może być skrypt php statusu w którym ip będzie pobierane z jakiegoś pliku

no to zrób sobie stronę formularz html coś takiego:

<form method="post">
<label for="ip">Adres IP:</label> <input type="text" name="ip" id="ip" /><br />
<label for="status">Status:</label> <input type="text" name="status" id="status" /><br />
<input type="submit" value="Zapisz" name="submit" />[/code]

a w php robisz prosty skrypt zapisu do pliku i po problemie

a dał byś radę dać ten w php jeszcze ? bo ja tylko trochę kapuje bo tzw uczę się

<?php

if(isset($_POST['ip']) && !empty($_POST['ip']) && isset($_POST['status']) && !empty($_POST['status']))
{
$content = trim(htmlspecialchars(strip_tags($_POST['ip']))) .'|'. trim(htmlspecialchars(strip_tags($_POST['status'])));

$fp = @fopen("./status.cgi", "a+");
@fwrite($fp, $content);
@fclose($fp);
}
else
{
echo 'Brak wymaganych parametrów';
}
?>[/code]

To jest taki najprostszy kod. Pasuje go trochę poprawić itp itd :) ale jak taka baza powinno Ci wystarczyć

Problem został rozwiązany.

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Ważne informacje

W celu świadczenie usług przez nasz Serwis na najwyższym poziomie, w ramach Serwisu wykorzystujemy pliki Cookies (tzw. ciasteczka). Korzystając ze stron Serwisu IPSBEYOND.PL bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia. Jeżeli nie dokonacie Państwo zmiany ustawień przeglądarki internetowej to wyrażacie zgodę na zapisywanie plików Cookies.