Skocz do zawartości
  • Zarejestruj się
spawn3d

problem z dwiema modyfikacjami.

Polecane posty

Witam, po zainstalowaniu post author's status oraz po włączeniu kompletnie nic się nie wyświetla - http://www.invisionmodding.com/index.php?autocom=downloads&showfile=1324

Taka sama sytuacja z modyfikacją profile statistics - http://www.invisionmodding.com/index.php?autocom=downloads&showfile=1237 Niby włączona a statystyk nie ma >.<

Co do pierwszej modyfikacji to czy masz ustawione coś w disallow albo exclude ? i tak samo z drugą modyfikacją, czy jakiś innych opcji nie masz włączonych lub wyłączonych

Ustawienia statystyk tematów i postów wyglądają tak:

ok1d.jpg

Przynajmniej powinna sie pokazac zakladka nowa w proflu, a jej tam nie ma.

Co do statusu :

screen2o.jpg

Cos nie halo ;P

Edytowano przez spawn3d

Jeśli chodzi o status, to jeśli masz Excluded Forms zaznaczone wszystkie fora to dlatego Ci nie pokazuje. Opcja ta pozwala wyłączyć tą opcje w danym forum, czyli zaznaczasz tylko te fora, w których ma się nie pojawiać status.

Co do statystyk, to czy wgrałeś wszystkie niezbędne pliki (do katalogu admin i public) ? zobacz czy Utworzyło Ci szablon o nazwie: skin_statisticsTab

Czegoś nie rozumiem w tych instrukcjach w modyfikacjach... na modach ipb 2.3 zawsze było co gdzie trzeba wgrać tzn w jakie foldery. Tutaj mam wszystko w jednej kupie i "radź sobie sam". Nie jestem na tyle ogarnięty w tym temacie, że na pamięć znam co gdzie trzeba wrzucić. Z instrukcji wyczytalem, że ma iść do foderu upload i tak też zrobiłem.

To jest przyczyna tych błędów... Skąd mam wiedzieć gdzie który plik ma być wgrany? Niech mi proszę ktoś to wyjaśni... bo mi już ręce opadają

zawsze jak masz katalog upload to jego zawartość wgrywasz na forum. Zawsze jest to katalog główny forum, bo w katalogu uploads jest zachowana odpowiednia struktura plików

W takim razie o co chodzi z "niezdbędnymi plikami" do admin i public"?

A w statusie zmienilem Excluded Forms żeby nic nie było zaznaczone a i dalej się nie wyświetla ^-^

bardzo proste

masz katalog "Upload" a w nim np katalog [public] a w nim np [resources] a w nim np [skin] a w nim np plik xxx.xml

wiec ten plik xxx.xml musisz skopiowac do kaltalogu [skin] w [resources] w [public] na swoim forum

i tak z kazdym innym plikiem lub katalogiem

a pliki php i js? Skąd laik ma wiedzieć gdzie co wrzucić ;D masakra , jakiś tutorial by się przydał dla mnie chyba najlepiej >.<

poprostu w katalogu upload masz jakieś tam katalogi i pliki i musisz poprostu swoim klientem FTP wgrać zawartość katalogu uploads i on sobie sam powinien wgrać wszystko w odpowiednie miejsca :)

a pliki php i js? Skąd laik ma wiedzieć gdzie co wrzucić ;D masakra , jakiś tutorial by się przydał dla mnie chyba najlepiej >.<

nie wazne czy to plik typu .xml .php .js czy jakikolwiek inny, musisz go umiescic w takim katalogu w jakim sie znajduje i to wszystko, potem reszta idzie z automatu

moze tak Ci bedzie latwiej:

File/Contents of Folder in Download_______________________File/Folder on Server

/upload/admin/applications/___________________________/admin/applications/

/upload/admin/applications_addon/_____________________/admin/applications_addon/

/upload/admin/skin_cp/____________ __________________/admin/skin_cp/

/upload/public/js/_______________ ____________________/public/js/

/upload/public/style_images/master/__ _________________/public/style_images/master/

/upload/public/style_images/master/__ _________________/public/style_images/other-skin-image-folders/

Problem został rozwiązany.

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Ważne informacje

W celu świadczenie usług przez nasz Serwis na najwyższym poziomie, w ramach Serwisu wykorzystujemy pliki Cookies (tzw. ciasteczka). Korzystając ze stron Serwisu IPSBEYOND.PL bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia. Jeżeli nie dokonacie Państwo zmiany ustawień przeglądarki internetowej to wyrażacie zgodę na zapisywanie plików Cookies.