Skocz do zawartości
Spanner

Spolszczenia IP.Board: Spolszczenie IP.Board 2.3.x

Polecane posty

Spanner    4236

Nazwa Pliku: Spolszczenie IP.Board 2.3.x

Plik Dodał: Spanner

Plik Wysłano: 27 Dec 2008

Plik Zaktualizowany: 12 Feb 2009

Kategoria Pliku: Spolszczenia IP.Board

Autor: Spanner (IPSBeyond.pl)

Spolszczenie IP.Board 2.3.x (Aktualna wersja 2.3.6)

Pierwsze profesjonalne spolszczenie IP.Board

Zabrania się kopiowania i podpisywania jako własną pracę.

Spolszczenie jest elementem udostępnianym za darmo, w związku z czym możesz je pobrać, ale rozpowszechniając je - nie możesz pobierać za nie żadnych dodatkowych opłat.

Kliknij tutaj aby pobrać plik

Spanner    4236

tak, nie obejmuje spolszczenia tylko panelu admina, bo jest to nielegalne, ale za to spolszczyłem to czego nikt nie spolszczył, czyli subskrypcje i tar'a

Spanner    4236

wchodząc do panelu administratora na zakładkę LOOK & FEEL i w lewym menu wybierz Import a Language i przeglądając dysk wybierz plik z rozszerzeniem xml.gz, puźniej uzupełnij pole Enter the name for this new language set podając np. Polski. Następnie kliknij w przycisk import XML Language set i tak zaimportuje Ci plik, jeśli będą problemy po imporcie np. brak plików z PL langiem lub coś, to z katalogu ISO-8859-2 lub UTF-8 wgraj pliki do /cache/lang_cache/2/

BaSioR    0

zrobilem tak jak napisales tylko mam problem. nie mam znakow ć, ź itd. ta sie to jakso naprawic? zamaist tego mam jakeis dziwne znaki:/ prosze o odp.

Spanner    4236

czy w ACP -> TOOLS & SETINGS -> General Configuration -> jest opcja Document character set i tam musisz wpisać iso-8859-2 lub utf-8 w zależności od tego które kodowanie wybrałeś

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Ważne informacje

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies.