Skocz do zawartości
  • Zarejestruj się
spawn3d

Logo we flashu - panel usera znika

Polecane posty

Witam

Po otrzymaniu odpowiedzi na innym forum od admnistratora: "Edytuj bit: Główne szablony :a: globalTemplate. " Postanowiłem się przenieść z pomocą tutaj..

W jaki sposób mogę przenieść panel użytkownika po zalogowaniu widoczny na screenie? Flash niestety go zakrywa

1111de.jpg

Kolega mi coś mówił o Sliding Quick Login 1.1.4, po zainstalowaniu jednak nic innowacyjnego się nie stało. Myślałem, żeby ten pasek może na samą górę przenieść...

Proszę o pomoc.

Witaj,

Sliding Quick Login 1.1.4 służy tylko do logowania a nie do tego, żeby menu usera było gdzie indziej. Wejdź do ACP -> zakładka Skiny & Języki -> dany skin -> zakładka CSS -> ipb_styles.css

Znajdź:

#user_navigation

i tam masz z-index: 9999; zamień na jakąś większą wartość. jeśli to nie pomoże to trzeba przenieść ten panel gdzieś indziej. Za to odpowiadają wartości top i right w tym fragmencie

Z indexem nie działa. z top right zmieniam na wyzsze, nizsze wartosci i siedzi w tym samym miejscu >.<

zmieniając top na np 100px powinno Ci przesunąć panel o 100px w dół licząc od samej góry. A jak masz zrobione z logiem i tym menu? wszystko jest tak jak w standardowym skinie tylko zamiast obrazka jest flash czy coś zmieniałeś? Jeśli zmieniałeś to jak możesz to podaj adres forum na PW lub publicznie to oblukam to

http://metin2.forumlandia.pl

na stronie głównej mi się udało, jednak kiedy wchodzę na jakąś podstronę. nnp do jakiegoś tematu to znowu na tamtym miejscu ląduje, gdzie to się zmienia?

Edytowano przez spawn3d

W jakiej przeglądarce tak masz ja w FF wszedłem i wszędzie mam poniżej loga ten panel.

ja rowniez pod IE8 widze panel duzo nizej, gdzies w polowie hooka "Najnowsze tematy" natomiast loga wogole nie mam widocznego

To coś z cache chyba się porobiło bo też już widzę. Tylko jedna kwestia jest nie halo. Jak się wejdzie w temat to sie pojawiają dodatkowe opcje jak śledź ten temat.. Wtedy panel uzytkownika wygląda nie równo. Muszę zwiększyć szerokość tego białego pola na którym się znajduje właśnie ten buttonik śledź temat. Gdzie tego szukać? Jak nie zrozumieliście to się nie dziwie ;D

zrozumiałem :) w CSS znajdź coś takiego (mniej więce powinno mieć te same wartości :) )

#content {
clear: both;
padding: 20px 15px 0 0;
}[/code]

zwiększ te 20px np do 35 i powinno się ładnie obniżyć wszędzie

Problem został rozwiązany.

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Ważne informacje

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies.