Skocz do zawartości
  • Zarejestruj się
pio72

bład na forum

Polecane posty

Witam,

mam jeszcze jeden kłopot. Nic nie robiłem kompletnie i nagle gdy chcę wejść na forum wyskakuje mi błąd:

Warning: date_default_timezone_get() [function.date-default-timezone-get]: It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected 'Europe/Berlin' for 'CEST/2.0/DST' instead in /home/piotrk72/domains/kochamnarty.pl/public_html/init.php on line 272

co z tym począć ?

Witaj,

zrób tak jak jest w IP.Board 3.0.x. Otwórz plik init.php

Znajdź:

if ( function_exists( 'date_default_timezone_set' ) )
{
date_default_timezone_set( date_default_timezone_get() );
}[/code] [b]Zamień na:[/b]
[code]if ( function_exists( 'date_default_timezone_set' ) )
{
date_default_timezone_set( 'UTC' );
}

Kurczę ale jak to się mogło stać ? Nic nie robiłem przecież, jestem świadomy ;)

Wystarczy, że na Twoim serwerze zaktualizowali php i coś zmienili, bo z błędu, który wkleiłeś wynika, że zamiast tej funkcji zalecają użycie date.timezone z pliku ini

• Like 1

Dziękuję sprawdzę w domu, bo teraz nie mogę wejść na serwer. :)

Uprzejmie informuję, że z powodów bliżej nieokreślonych administrator dyżurujący popołudniu który wprowadził nową wersję PHP na serwerze zrobił to na tyle nieudolnie, że spowodowało to wspomniane drobne problemy i błędy w wyświetlaniu stron z PHP.

W imieniu swoim i mojej firmy przepraszam za zaistniałą sytuację, wiem jak ważne jest to dla Państwa jednakże spowodowało to ogromne problemy. Osoba odpowiedzialna za całą sytuację nie pracuje już w naszej firmie. Przepraszam za niedogodności.

czyli miałem rację, że ktoś zaktualizował php :)

• Like 1

ciekawe tylko czy faktycznie zwolnili tą osobę, czy tylko tak piszą żeby uspokoić ludzi, którzy się wkurzyli bo im strony wywaliło ;) A tak swoją drogą to co to za firma ? tak z czystej ciekawości :)

Problem został rozwiązany.

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Ważne informacje

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies.