Skocz do zawartości
  • Zarejestruj się
methodini

Kod widoczny nad treścią posta

Polecane posty

Witam

Zainstalowalem IPB w wersji 3.05, niby wszystko przebiegło ok i prawie wszystko jest tak jak byc powinno.

Mam jednaj irytujący błąd i nie wiem w jakim pliku tego szukac by to naprawic.

Mianowicie nad lub czasami pod treścią posta, zarowno przy edycji jak i po ukazuje mi się na forum

taki blok kodu :

n

\n

Hello World

\n

\n

SELECT p.*, t.* FROM posts p LEFT JOIN topics t ON t.tid=p.topic_id WHERE t.tid=7

","switch_option":"0","menu_option_text":"","menu_content_text":"","single_tag":"0","optional_option":"0","image":""},"xml":{"id":"17","title":"XML Code","desc":"Allows you to enter formatted/syntax-highlighted XML code","tag":"xml","useoption":"0","example":"

\n \n Test\n \n

","switch_option":"0","menu_option_text":"","menu_content_text":"","single_tag":"0","optional_option":"0","image":""},"member":{"id":"31","title":"Member","desc":"Given a member name, a link is automatically generated to the member's profile","tag":"member","useoption":"1","example":" runs this site.","switch_option":"0","menu_option_text":"","menu_content_text":"","single_tag":"1","optional_option":"0","image":""},"extract":{"id":"33","title":"Extract Blog Entry","desc":"This will allow users to define an extract for an entry. Only this piece of the entry will be displayed on the main blog page and will show up in the RSS feed.","tag":"extract","useoption":"0","example":"This is an example!","switch_option":"0","menu_option_text":"","menu_content_text":"","single_tag":"0","optional_option":"0","image":""},"blog":{"id":"34","title":"Blog Link","desc":"This tag provides an easy way to link to a blog.","tag":"blog","useoption":"1","example":"Click me!","switch_option":"0","menu_option_text":"","menu_content_text":"","single_tag":"0","optional_option":"0","image":""},"entry":{"id":"35","title":"Blog Entry Link","desc":"This tag provides an easy way to link to a blog entry.","tag":"entry","useoption":"1","example":"Click me!","switch_option":"0","menu_option_text":"","menu_content_text":"","single_tag":"0","optional_option":"0","image":""},"twitter":{"id":"36","title":"Twitter","desc":"A tag to link to a user's twitter account","tag":"twitter","useoption":"0","example":"@userName","switch_option":"0","menu_option_text":"","menu_content_text":"","single_tag":"0","optional_option":"0","image":"twitter.png"}}) ); ipb.vars['emoticon_url'] = "http://www.adresstrony.pl/public/style_emoticons/default"; //Search Setup ipb.vars['search_type'] = 'forum'; ipb.vars['search_type_id'] = 2; ipb.vars['search_type_2'] = 'topic'; ipb.vars['search_type_id_2'] = 2; //]]>

Jak się pozbyć tego bloku szpecącego forum?

Z góry dzięki za porady.

Edytowano przez methodini

Dzięki za odzew.

Czytałem te tematy, przebudowalem skina i nadal występuje problem. Oryginalne forum ale wgrane na razie na darmowy serwer cba.pl, zakladam ze to tam jest przyczyna.. Chwilowo nie mam na wykup jakiegos dobrego serwera. Dodam, ze zaraz po zainstalowaniu juz ten blad wystepowal, bez zmiany jezyka.

Nie da się mimo wszystko jakims trickiem tego wywalić ?

Podejrzewam ze to moze byc przez ten link co wciskają:

" Darmowy Hosting CBA.PL" na dole strony

Edytowano przez methodini

To jest wina darmowego hosta, jesteś kolejną osobą, która ma ten problem. Radzę jak najszybciej wykupić jakiś serwer

Problem został rozwiązany.

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Ważne informacje

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies.