Skocz do zawartości
  • Zarejestruj się
Duke_

Dzien bez problemu

Polecane posty

Pisze tu, bo tu mozna o wszystkim.

Wszystko ladnie mi wychodzi na forum, podaba sie innym i mi rozniez sie podoba, tylko dlaczego zawsze ktos musi sie znalesc co cos mu nie pasuje :(

wiem, ze nie wszystkim mozna dogodzic i kazdy chcialby wszystko zrobione miec pod siebie ale przeciez tak sie nie da

jedni potrafia uszanowac czyjas prace inni powiedza nawet "dziekuje" a sa tacy co jeszcze dokladaja do pieca i szukaja dziury w calym

jak sobie radzicie z tymi problemami?

P.S.

sorry, ale musialem sie wyzalic

Z tym sobie nie można normalnie poradzić, po prostu trzeba przywyknąć do tego i zagryźć zęby. Sam też mam czasami takie dni, że wszyscy mają pretensje albo im nic nie pasuje, ale jakoś daję radę ... :)

chce wprowadzic system uznaniowy poprzez 2 rodzaje wyroznien, za prace dla klubu i za prace na forum bo to 2 rozne opcje, zaloze sie, ze znajda sie nastepni "pokrzywdzeni"

P.S.

zrobilem juz odznaczenia ;)

napewno :) zawsze są takie osoby i zawsze będą :]

tylko jak na to reagowac, nie mam zamiaru sie tlumaczyc wiec najprostszym sposobem byloby brzydko mowiac "olac ich"

to powiedz że Ty to robiłeś i Tobie się podoba :P

taaa :D

echhh. patrzac na coniektorych ludzi na forum, moge powiedziec, ze odkad dostali status Klubowicza poprzewracalo im sie w glowie :angry:

władza często ludziom uderza do głowy

w tym wypadku to nie wladza, bo wladzy nie maja zadnej, poprostu wstepujac o status wyzej i placac skladke zapominaja o tym jak bardzo chcieli do nas dolaczyc i teraz mysla, ze jak zaplacili to moga wszystko bez ograniczen i to nie oni nas tylko my ich mamy sluchac

ale to też jest swojego rodzaju władza, bo mają wyższy status, napewno jakieś większe uprawnienia itp itd

ale to też jest swojego rodzaju władza, bo mają wyższy status, napewno jakieś większe uprawnienia itp itd

no tak, masz racje, ale taka wladza to nie wladza mysla, ze forum jest ich wlasnoscia i tylko ich slowo jest wazne a inni beda robic tak jak oni chca

chore podejscie jak dla mnie

Ja uważam, że bez pewności siebie, bez własnego zdania człowiek zawsze będzie podatny :P Może to co zaraz napiszę będzie egoistyczne, ale ja mam gdzieś czy się będzie podobać wszystkim poza mną, czy tylko jednej osobie najważniejsze, że mi się podoba inni mogą się przyzwyczaić - nie można dać się zwariować ;)

dlatego tez ostatnio "walnalem piescia o stol" i zrobilem zadyme, jak to nie pomoze to kilka lub kilkanascie osob dostanie odpoczynek od forum na miesiac i moze sie uspokoja

Okażesz tylko swoją słabość takim reagowaniem ;)

Najlepiej bądź spokojny, opanowany, upominaj po kilka razy, później ostrzegaj jak nie zadziała działaj z premedytacją, i szyderczym " upominałem, ostrzegałem, aż zadziałałem "

nie no, oczywiscie wszystko zrobie regulaminowo tzn odpowiednia ilosc ostrzezen aby dostac bana itd

Nigdy nie dogodzisz wszystkim, przerabiałem to już wiele razy... Zawsze będą głosy niezadowolenia, "pokrzywdzonych". Dlatego ja i moja załoga prowadzi zasadę bardzo życzliwej, ale twardej ręki. To jedyny sposób aby kontrolować wszystko w sposób w miarę normalny.

Nigdy nie dogodzisz wszystkim, przerabiałem to już wiele razy... Zawsze będą głosy niezadowolenia, "pokrzywdzonych". Dlatego ja i moja załoga prowadzi zasadę bardzo życzliwej, ale twardej ręki. To jedyny sposób aby kontrolować wszystko w sposób w miarę normalny.

zgadzam sie, na dzien dzisiejszy opanowalem wszystko w miare, jest ogolny porzadek, ale jak ktos zasluzy, to przykro mi ale nie ma kolegow ;)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Ważne informacje

W celu świadczenie usług przez nasz Serwis na najwyższym poziomie, w ramach Serwisu wykorzystujemy pliki Cookies (tzw. ciasteczka). Korzystając ze stron Serwisu IPSBEYOND.PL bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia. Jeżeli nie dokonacie Państwo zmiany ustawień przeglądarki internetowej to wyrażacie zgodę na zapisywanie plików Cookies.