Skocz do zawartości
  • Zarejestruj się
Spanner

Ograniczenia działów reklamowych

Polecane posty

W dniu dzisiejszym zostały wprowadzone pewne ograniczenia. Ograniczenia te dotyczą tylko dwóch działów: Gotowe strony / fora i Projekty do oceny i polegają na wprowadzeniu minimalnej ilości postów wymaganej do pisania w tych działach. Ponieważ coraz więcej osób rejestruje się na forum i są to jedno postowcy, którzy zakładają temat z reklamą małowartościowej strony lub zupełnie bezwartościowej i później się już na forum nie pokazują wprowadziłem ograniczenie do minimalnej ilości 5 postów, aby móc pisać w tych działach.

zawsze to cos ale wydaje mi sie, ze 5 postow to nie jest ograniczenie, tyle postow mozna nabic w jednym temacie z powodu jednego problemu i pozniej sie rowniez nie pokazywac.

jesli moglbym zasugerowac cos to wydaje mi sie, ze liczba 25-30 postow byla by bardziej odpowiednia, aby te posty nabic, trzeba sie juz czesciej tu pokazywac.

to tylko moje skromne zdanie ;)

Jasne, że 5 postów to nie jest przeszkoda. Ale osoby reklamujące fora phpBB nie będą szukać pomocy z dziedziny IP.Board, bo zazwyczaj są to dzieciaki, które myślą, że zawojują świat bo postawiły forum phpBB... Ale jeśli 5 postów to będzie za mało to oczywiście że limit zostanie podniesiony

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Ważne informacje

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies.