Skocz do zawartości
  • Zarejestruj się
Pretox

Okienko z reklamą Reklamy.

Polecane posty

Witam.

Poszukuje hooka, który pozwala umieszczać reklamy w nim coś ala sponsoring. Chodzi mi o nazwę hooka.

Oraz poszukuje Moda, który na stronie głównej pod shoutbox Pokazuje ogłoszenie np:

Te okienko i napis poruszający sie w ta strone ---->
Widziałem na innych stronach z pozdrowieniami.

Będę wdzieczny za pomoc. Pozdro

Czy reklamy coś w stylu jak na tym forum jest box Partnerzy ? jeśli tak to jest to dodatek: (e$30) Custom Sidebar Blocks 1.1.1 co do okienka o którym mówisz to co na tym forum jest w Shoucie z napisem:

Shoutbox nie jest wyszukiwarką i nie służy do pomocy. Takie rzeczy proszę załatwiać na forum pisząc tematy/posty.
czy coś innego? jeśli coś innego to prosiłbym o jakiś przykładowy adres strony z tym czymś:)
  • Like 1

Na tej stronie to jest www.szpital.przasnysz.prv.pl na samym dole. Dokładnie o to mi chodzi .

to to jest zwykłe

<marquee with="90%" scrollamount="4">
tekst do przesuwania
</marquee>[/html]

wstawione w szablonie gdzie sobie tam chcesz :)

• Like 1

Dzieki. Pozdro

Problem został rozwiązany.

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Ważne informacje

W celu świadczenie usług przez nasz Serwis na najwyższym poziomie, w ramach Serwisu wykorzystujemy pliki Cookies (tzw. ciasteczka). Korzystając ze stron Serwisu IPSBEYOND.PL bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia. Jeżeli nie dokonacie Państwo zmiany ustawień przeglądarki internetowej to wyrażacie zgodę na zapisywanie plików Cookies.