Skocz do zawartości
  • Zarejestruj się
Duke_

(SOS30) Testimonials v1.0.0

Polecane posty

czy wie moze ktos gdzie znajde polski opis (nie tlumaczenie bo juz sobie sciagnalem) co to jest i jak tego uzywac ?

nigdzie tego nie ma a ja nie wiem czy cos zle zrobilem czy poprostu nie dziala jak powinno, bede wdzieczny za jakis opis o tym modzie.

Witaj,

a z czym masz problem? bo mi to działa bez problemowo :)

Witam

wg. tego co uslyszalem, jest to mod do wyroznienia userow -> VIP i powinna sie pokazac taka ikonka kolo nicka ale jakos mi sie nie pokazuje

dlatego chcialem troche poczytac na temat tego moda co i jak i po co wogole jest, wszystko po EN a PL i DE nie ma nigdzie :(

ee, raczej nie bardzo :)

Ten dodatek to system referencji :) czyli jeśli ktoś chce Wam wystawić opinię, czy to na temat jakichś usług czy coś innego to umieszcza taką referencję - opinię o Was :) Jeśli chcesz coś do VIP'ów itp to zagadaj do @Vader'a bo jeśli dobrze pamiętam to on coś takiego ma

co do VIP'ow znalazlem :

(SOS30) VIP Members v1.0.0

rowniez bez zadnej instrukcji :(

szkoda, ze nikt nie pisze do tego jakiegos RedmePL

Do żadnego nie polskiego zazwyczaj nie ma instrukcji PL. Nikt tego nie tłumaczy bo proces instalacji jest zazwyczaj banalnie prosty

co do VIP'ow znalazlem :

(SOS30) VIP Members v1.0.0

rowniez bez zadnej instrukcji :(

szkoda, ze nikt nie pisze do tego jakiegos RedmePL

Witam.

Mam to u siebie jak wspomnial @Spanner..

Jak chcesz to moge troche posiedziec i to przetlumaczyc,ale najwczesniej to moge zrobic do soboty,wczesniej nie dam rady.

Pzd.

Witam.

Mam to u siebie jak wspomnial @Spanner..

Jak chcesz to moge troche posiedziec i to przetlumaczyc,ale najwczesniej to moge zrobic do soboty,wczesniej nie dam rady.

Pzd.

z tego co widzialem kiedys na Twoin screenie obok uzytkownika powinien pokazac sie taki medalik, zainstalowalem to na forum testowym, ustawilem jako VIP'a Admina dla proby i nic sie nie zmienilo, poza tym powstala zakladka w menu glownym ktora rowniez nigdzie do zadnej listy nie przenosi, co zle zrobilem ?

z tego co widzialem kiedys na Twoin screenie obok uzytkownika powinien pokazac sie taki medalik, zainstalowalem to na forum testowym, ustawilem jako VIP'a Admina dla proby i nic sie nie zmienilo, poza tym powstala zakladka w menu glownym ktora rowniez nigdzie do zadnej listy nie przenosi, co zle zrobilem ?

Witam.

Sluchaj,abysmy sie dobrze zrozumieli,chcesz by to wygladalo jak tu na zdjeciu?

http://www.picfront.org/d/7vaJ

Bo musze wiedziec,czy dokladnie o to CI chodzi.

ogolnie chcialbym sie dowiedziec po co jest ten dodatek, co robi, jakie dodaje opcje, co widac poprzez ten dodatek, jak mozna go wykorzystac.

nie znam angielskiego tylko niemiecki i polski wiec wszystkie strony pisane w EN nie sa dla mnie :(

ogolnie chcialbym sie dowiedziec po co jest ten dodatek, co robi, jakie dodaje opcje, co widac poprzez ten dodatek, jak mozna go wykorzystac.

nie znam angielskiego tylko niemiecki i polski wiec wszystkie strony pisane w EN nie sa dla mnie :(

Witam.

Dodatek ten to sposob nagradzania userow poprzez odznaczenia.

Medale ktore widac sa zawarte w tym modzie,mozna je podmienic na inne oczywiscie.

Moga sie wyswietlac w poanelu usera tak jak widac lub w poscie pod sygnatura,ta opcje sam sobie wybierasz w ACP.

Ja u siebie medale rozdaje dla tych osob co wspieraja server,mozna to uzywac jako nagrody lub za specjalny wklad na forum,to zalezy tylko od CIebie za co je chcesz dac.

W ACP wybierasz sobie usera ktorego chcesz odznaczyc i przydzielasz mu medal taki jaki chcesz.

Wiec jest to tylko taki bajer,nic nie poprawiajacy na forum.

no wlasnie zainstalowalem VIP Members i nigdzie w ustawieniach nie ma zadnego dodawania medali, i nic sie nigdzie nie pokazuje, ani w panelu usera ani w poscie.

no wlasnie zainstalowalem VIP Members i nigdzie w ustawieniach nie ma zadnego dodawania medali, i nic sie nigdzie nie pokazuje, ani w panelu usera ani w poscie.

Witam

A wgrales medale na ftp?

Wpierw musisz zrobic kategorie za co ma byc nagroda i tam w ustawieniach dajesz jaki ma byc medal i nazwa.

U mnie to tak wyglada:

http://www.picfront.org/d/7vAs

Pzd.

nie mam opcji Award System Menagement, czyzbym mial innego Moda ?

czy masz tego moda?

http://www.invisionmodding.com/index.php?autocom=downloads&showfile=1425

Witam.

Tak,masz innego,ja mam tego moda..:

http://www.devfuse.com/forums/files/file/193-pin-awards-management-system/

Pzd.

• Like 1

dzieki za info :)

+ polecial :)

Problem został rozwiązany.

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Ważne informacje

W celu świadczenie usług przez nasz Serwis na najwyższym poziomie, w ramach Serwisu wykorzystujemy pliki Cookies (tzw. ciasteczka). Korzystając ze stron Serwisu IPSBEYOND.PL bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia. Jeżeli nie dokonacie Państwo zmiany ustawień przeglądarki internetowej to wyrażacie zgodę na zapisywanie plików Cookies.