Skocz do zawartości
Duke_

Szukanie usera wg. grup

Polecane posty

Jak polaczyc kogos w grupy w wyszukiwaniu, jesli np ktos jest w grupie Moderatorzy i Klubowicz tak aby szukajac wg. grupy pokazalo go i wtej grupie i w tej grupie ?

Chodzi Ci o wyszukiwanie userów w ACP czy na forum w zakładce użytkownicy? Nie jestem pewien, ale jeśli użytkownik będzie miał grupę podstawową np. Moderator to jak mu nadasz drugą grupę Klubowicz to powinien być widoczny w obu miejscach

wlasnie chodzi o zakladke "Uzytkownicy" na forum

Klikam na nia, wybieram "Zaawansowane filtry"

i wybieram w jakiej grupie ma szukac

np, ktos ma 2 grupy glowna "Moderator" i podrzedna "Przewodniczacy oddzialu"

wiec jesli wybiore w wyszukiwaniu Moderator to go znajduje natomiast jesli wybiore Przewodniczacy Oddzialu to juz nie ma szans aby go pokazalo i tu mam wielki problem, bo chce ludziom ulatwic wyszukiwanie osob a nie dziala mi to tak jak powinno.

Witam.

Mysle,ze bedzie z tym problem,bo zawsze wyszukuje grupe podstawowa i to dlatego jak masz ustawiona druga grupe to nie moze znalesc.

Ewentualnie zrob grupe Przewodniczacy oddzialu na bazie grupy moderator.

Pzd.

Edytowano przez Vader

tez o tym myslalem ale jednak nie moge tak zrobic z 2 powodow

Przewodniczacym oddzialow sa i klubowicze i moderatorzy wiec troche by mi sie tych moderatorow namnozylo ;) a na to sobie pozwolic nie moge bo nie kazdy moze nim byc

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Ważne informacje

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies.