Skocz do zawartości
shrek

Łączenie for

Polecane posty

Mam forum 1 forum na ipb i zaraz chcemy postawic drugie forum oba na ip.boardzie. Czy jest możliwość takiego połączenia for aby użytkownik mógł sobie wybrać na etapie rejestracji w którym skrypcie zostanie zarejestrowany, albo w obu. Na zasadzie takiej że wchodząc w rejestrację tworzone są wspólne pola profilowe na obu forach i są one synchronizowane, o ile użytkownik wybierze taki wariant. Oraz dodatkowe pola profilowe każde w innej bazie. Fora są o tematyce deskowej także na 1 forum są pola profilowe dotyczące snowboardu a na drugim są pola dotyczące wakeboardu oraz wspólne hasło, o mnie, nazwa usera itp.

Do tego aby po zarejestrowaniu na tylko 1 forum, mógł dodać się do drugiego skryptu?

Ile ewentualnie mogła by kosztować taka modyfikacja pozwalająca na łączenie n for? a może istnieje juz coś takiego, czy np. trzeba przerobić skrypty rejestracyjne recznie? tylko jak wtedy wyglada sprawa synchronizacji np. haseł?

Oba fora mogą stać na tym samym serwerze, w tej samej bazie danych ale nie chętnie chyba że będzie to obowiązkowe do takich rzeczy.

Witaj,

jeśli chodzi o połączenie rejestracji itp itd to możesz użyć dodatku IP.Converge. Jest to dodatek służący właśnie łączeniu forum z innym forum lub jakimś skryptem. Nie wiem tylko czy oferuje możliwość wyboru, że chcesz założyć konto tylko na jednym forum, ale pozostałe wymagania są bezproblemowe

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Ważne informacje

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies.