Skocz do zawartości
ozixar

Upgrade lub język

Polecane posty

Witam.Chcę AKTUALIZOWAĆ Moje Forum z wersji 3.0.4 do 3.0.5 Ponieważ nie mogę znaleść żadnego spolszczenia. Chyba że macie to proszę bardzo o wrzucenie.

ps. Gdy wrzucam plik językowy który ma 6MB pisze że max mogę 3MB wrzucić wiecie jak to może zmienić?

Witaj,

spolszczenie do tej wersji możesz pobrać z naszego sytemu downloadu. Jeśli chodzi o ograniczenie na rozmiar pliku to paczka ze spolszczeniem zawiera pojedyncze pliki, właśnie, żeby ominąć takie ograniczenia.

Samego ograniczenia sam nie zmienisz chyba że masz możliwość zmiany ustawień w php.ini

Plik: a wszystkie niezbędne informacje znajdziesz w temacie:

No ok. Wgrywam wszystko do : CACHE/CACHE_LANG/1

I Mam takie błędy prawie przy wszystkich plikach a mianowicie połowa tych plików nie wgrywa się :-/

Tutaj macie ssa jak to wygląda:

skrinw.png

@edit

Przepraszam że nie edytowałem tamtego posta

Edytowano przez ozixar

Ale co uaktualnione do 3.0.5 a nie 3.0.4 ? jeśli forum to lepiej, bo mniej błędów będzie :)

Co do błędu ze screenu. Musisz ustawić na katalog cache i całą jego zawartość CHMOD 777 (atrybuty do odczytu, zapisu i wykonania dla wszystkich)

jak chcę zmienić atrybuty Folderu "1" piszę:

Nie mogę zmienić atrybutów zdalnego pliku.

@edit

pliki cahe i lang_cahe mają atrybuty 777 ponieważ musiałem nadać takie podczas instalacji a pozatym jak wgrywałem IPB to pliku : "1" nie było wcale i pisało że muszę go utworzyć.

ps. czy sponosrujecie licencje IPB? bo ja od kolegi dostałem na 12 dni bo mu juz byla niepotrzebna.

Edytowano przez ozixar

Nie, nie sponsorujemy licencji, ale sprzedajemy z rabatem 5% nowe licencje.

Jeśli nie możesz zmienić uprawnień to musi tutaj interweniować administrator serwera

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Ważne informacje

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies.