Skocz do zawartości
Vader

ID tematu-jak ukryc

Polecane posty

Witam.

Otwierajac temat w oknie przegladarki pokazuje sie jego ID,jak je ukryc by user nie widzial tego ID?

Pzd.

Chodzi Ci o to, żeby z linku np. ukryć id tematu ? niestety się nie da, ponieważ skrypt po tym ID identyfikuje temat w bazie danych. Żeby wyeliminować to ID trzeba by przerobić mechanizm, aby tematy były rozpoznawane po nazwie czyli np. id-tematu-jak-ukryc, ale wiązało by to się z takim zabiegiem, że nie może być kilku tematów o takim samym tytule więc tutaj jest trochę zmian

Witam.

No to trudno... dziekuje za odpowiedz

Pzd.

tak sie nad tym zastanawialem i wydaje mi sie, ze moznaby bylo zrobic inna opcje aby przy otwarciu jakiego kolwiek tematu bylo widac nazwe strony np: IPSBeyond.pl i wtedy nie ma ID tematu.

tak sie nad tym zastanawialem i wydaje mi sie, ze moznaby bylo zrobic inna opcje aby przy otwarciu jakiego kolwiek tematu bylo widac nazwe strony np: IPSBeyond.pl i wtedy nie ma ID tematu.

Nie rozumimem ? @Vaderowi chodziło o usunięcie ID z linku a Ty piszesz o nazwie strony? chyba się zamotałem albo nie rozumiem

Witam.

Wiem,ze w niektorych skryptach po wejsciu w temat nie pokazuje u gory jego ID

No ale trudno,jakos to przezyje.

to nie jest tak, że to jest niemożliwe :) bo oczywiście że się da, ale tutaj musiałbyś rozwiązać to tak jak jest np. na pebie, tzn. link musiałby zawierać nazwę działu i nazwę tematu i musiałbyś zadbać o to, aby nazwa działu była unikalna i unikalna była para nazwa działu - tytuł tematu, bo w przeciwnym razie wszystko się wysypie. A pracy z tym też jest od metra. Jeśli bardzo chcesz to możesz wykupić taką usługę, ale od razu mówię, ze wiązać się to będzie z tym, że nie będziesz na bierząco z aktualizacjami, bo po wyjściu każdej trzeba będzie od nowa przerabiać system :)

to raczej gra nie warta swieczki, chyba ze jest to potrzebne ponad wszystko

Witam.

Te ID chcialem ukryc by nie mogli masowo forum kopiowac programem.

W zasadzie to ja by chcial tylko ukryc ID dzialow a tematy to juz mozna pominac..

Pzd.

ale to się wiąże jedno z drugim i tak :)

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Ważne informacje

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies.