Skocz do zawartości
Duke_

Pojawiajace sie okienko

Polecane posty

Pytanie moze troche smieszne ale...

jak zrobic aby po najechaniu na podkreslony tekst pokazalo sie okienko takie jak w przpadku najechania na znaczek kolo Nicka userpopup.png, chcialbym tam wpisac pewne objasnienie do regulaminu forum.

Mam 2 pytania:

1. Czy to ma być po najechaniu na tekst, czy po kliknięciu w niego?
  2. Czy ma to być takie samo okienko, czy chodzi o sam efekt otwieranego okienka ?

Bo tak mi teraz wpadło do głowy, że można by użyć jQuery i overlay window. Bardzo ładny efekt można przy użyciu tego osiągnąć

obojetnie czy po najechaniu czy kliknieciu

w regulaminie jest napisane ze za cos tam jest ostrzezenie a za cos tam jest ban i w tym okienku chcialbym wpisac dokladnie system ostrzezen i banowania aby nie rozpisywac tego w samych punktach regulaminu.

W takim razie jeśli bardzo się nie pali to poczekaj i postaram się napisać taką małą modyfikację :)

nie pali sie :)

jestem ciekaw jak bedzie to wygladalo :)

narazie lipa :( niestety IP.Board używa prototype i jak używam jQuery to się wywala część funkcjonalności, a prototypowy tooltip jest paskudny i nie znalazłem jakiegoś ładnego. Postaram się jeszcze coś innego wykombinować

wystarczyloby cos takiego, tylko jak to zmodyfikowac aby mozna bylo samemu text wpisac

textjp.jpg

jasne rozumiem, ale nie znam zbytnio prototype, właściwie w ogóle go nie znam, więc ciężko mi pisać do niego jakieś własne rozszerzenia a standardowo w IP.Board nie można dodawać własnej zawartości w takim okienku, tzn. bez najmniejszej modyfikacji kodu

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Ważne informacje

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies.