Skocz do zawartości
Vader

Ikona przed nazwa grupy

Polecane posty

Witam.

Mam nastepujacy problem,wstawilem ikone przed nazwa grupy i oczywiscie kazdy komu ta grupe przydziele dostaje ta ikone przed nickiem.

Pojawil sie taki problem,ze jak ktos napisze w dziale kilka tematow to na stronie glownej widac kilka ikon,nie wiem czym to jest spowodowane.

http://www.picfront.org/d/7oLH

Problem widac na screnie.

Pzd.

a czy te posty sa jeden pod drugim ? jesli tak to moze automatyczne laczenie postow przynioslo by skutek

Jaki kod obrazka podałeś w ustawieniach grup ? jak możesz to wklej zawartość prefiksu i sufiksu

a jakiego moda zainstalowałeś do kolorowania nicków w spisie na stronie głównej ? bo przypuszczam, że to wina moda

Edit. i czy w spisie tematów w widoku forum też tak jest, czy tylko na stronie głównej ?

Witam.

O ile pamietam mam tego moda: (T30) Group Format 2.0.0

Problem jest tylko na stronie glownej,a z modem sa problemy bo w dzialach nie pokazuje nickow kolorowych...

to zerknę na tego moda, bo może kilkukrotnie koloruje nicki na stronie głównej i dlatego jest po kilka obrazków

to zerknę na tego moda, bo może kilkukrotnie koloruje nicki na stronie głównej i dlatego jest po kilka obrazków

Witam.

Bede bardzo wdzieczny,bo ta grupa mi jest potrzebna,a to nie ładnie wyglada..

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Ważne informacje

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies.