Skocz do zawartości
Duke_

Stona oddzialu Klubu

Polecane posty

Witam, prosze o opinie na temat wygladu strony

Strona zrobiona na szybko w HTML'u + JavaScript + troche php

mam zamiar cos w tym roku z nia zrobic i jakos udoskonalic wiec wszystkie sugestie mile widziane :)

jak narazie mam problem z "include" na jednej podstronie i chyba zmienie calkowicie sposob "news'ow" w Wiadomosciach

adres do strony:

http://de.vectraklub.pl/

Pozdrawiam Duke_

post-817-1266259775,3202_thumb.jpg

Witam,

pozwolę sobie wymienić same minusy, bo wiadomo tylko je się poprawia :)

a więc tak ikonka: dodaj do ulubionych, e-mail i strona startowa są paskudne jak dla mnie :) Następnie ramka z nowym oddziałem ten niebieski kolor w obramowaniu zupełnie mi nie pasuje do strony. Podobnie sprawa wygląda z prawym menu ten żółty i niebieski nie pasują do kolorystyki całokształtu. W stopce ten zielonkawo-niebieski z żółtym też nie bardzo. Jeśli stosujesz taki srebrnawy kolor to powinieneś się go trzymać ewentualnie używać różne odcienie, ale taki misz masz kolorów nie wygląda najlepiej. :)

Dużym plusem napewno jest logo i stopka pod belką ładnie to wygląda :)

posiedzialem dzis troche nad poprawkami z przed 2 lat i nie wiem co lepsze, z autem i logo czy z logo forum ?

Wyrzucilem co nie co i postaralem sie stonowac kolorystyke.

post-817-1266276470,5053_thumb.jpg

post-817-1266276497,0704_thumb.jpg

Jeśli chcesz, zęby strona była kolorystycznie itp taka sama jak forum to lepsze logo z forum, natomiast jeśli wolisz niejako odseparować stronę od forum to lepiej dać logo z autem

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Ważne informacje

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies.