Skocz do zawartości
Pretox

Problem z tematami.

Polecane posty

Witam.

Otóż mam problem z tematami. problemem są kody, które są na tematem kod :

SELECT p.*, t.* FROM posts p LEFT JOIN topics t ON t.tid=p.topic_id WHERE t.tid=7

","switch_option":"0","menu_option_text":"","menu_content_text":"","single_tag":"0","optional_option":"0","image":""},"xml":{"id":"17","title":"XML Code","desc":"Allows you to enter formatted/syntax-highlighted XML code","tag":"xml","useoption":"0","example":"

\n \n Test\n \n

","switch_option":"0","menu_option_text":"","menu_content_text":"","single_tag":"0","optional_option":"0","image":""},"member":{"id":"31","title":"Member","desc":"Given a member name, a link is automatically generated to the member's profile","tag":"member","useoption":"1","example":" runs this site.","switch_option":"0","menu_option_text":"","menu_content_text":"","single_tag":"1","optional_option":"0","image":""},"extract":{"id":"33","title":"Extract Blog Entry","desc":"This will allow users to define an extract for an entry. Only this piece of the entry will be displayed on the main blog page and will show up in the RSS feed.","tag":"extract","useoption":"0","example":"This is an example!","switch_option":"0","menu_option_text":"","menu_content_text":"","single_tag":"0","optional_option":"0","image":""},"blog":{"id":"34","title":"Blog Link","desc":"This tag provides an easy way to link to a blog.","tag":"blog","useoption":"1","example":"Click me!","switch_option":"0","menu_option_text":"","menu_content_text":"","single_tag":"0","optional_option":"0","image":""},"entry":{"id":"35","title":"Blog Entry Link","desc":"This tag provides an easy way to link to a blog entry.","tag":"entry","useoption":"1","example":"Click me!","switch_option":"0","menu_option_text":"","menu_content_text":"","single_tag":"0","optional_option":"0","image":""},"twitter":{"id":"36","title":"Twitter","desc":"A tag to link to a user's twitter account","tag":"twitter","useoption":"0","example":"@userName","switch_option":"0","menu_option_text":"","menu_content_text":"","single_tag":"0","optional_option":"0","image":"twitter.png"}}) ); ipb.vars['emoticon_url'] = "http://senze.ugu.pl/public/style_emoticons/default"; //Search Setup ipb.vars['search_type'] = 'forum'; ipb.vars['search_type_id'] = 2; ipb.vars['search_type_2'] = 'topic'; ipb.vars['search_type_id_2'] = 1; //]]>

Wie ktoś o co chodzi ? Będę wdzięczny za pomoc.

Witaj,

czy to jest legalna wersja forum? czy spolszczenie wgrało się bez błędów ?

Spolszczenie się wgrało poprawnie,

Spolszczenie pobrałem z innego forum.

Edytowano przez Pretox

Spróbuj wgrać jeszcze raz spolszczenie i przebuduj skin, być może coś masz uszkodzone

1. A jest na tym forum jakieś porządne spolszczenie ?

2. I jak przebudować skin ?

Ad 1. wg mnie innych, którzy używają tego spolszczenia jest ono bardzo dobre pobrać je możesz z działu download:

ad 2. ACP -> Skiny & Języki -> Template Tools -> i w sekcji Odbuduj dane główne zaznaczasz wszystko i klikasz przycisk Odbuduj

Dalej tak jest. wgrałem te spolszczenie i odbudowałem skin i dalej tak samo.

#edit

Przełączyłem na IP.BOARD LO Fi i nie było tego.

Edytowano przez Pretox

A próbowałeś może wgrać jakiś inny niestandardowy skin? ewentualnie spróbuj wgrać jeszcze raz pobraną paczkę ze strony IPS'u

Zmieniłem skin i nie było tego. Może skin jest popsuty.

Jeśli masz nieoryginalną wersję IP.Board to jest to bardzo prawdopodobne, a jeśli oryginalną to najlepiej zgłosić to do IPS'u

No teraz dodałem nowego skina i znów to wyszło.

A może być bbcode popsute lub namieszane ? Np twitter itp

Edytowano przez Pretox

raczej nie, bo ten kod to spolszczona pomoc do bbcodów

Problem został rozwiązany. To była wina serwera, szczerze mówiąc do kitu :D Temat do zamknięcia. Pozdrawiam ;)

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Ważne informacje

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies.