Skocz do zawartości
icebox

zmiana skryptu i zablokowani userzy

Polecane posty

Witam

Zmieniałem skrypt z phpbb3 na IPBoard 3 i użyłem IP Convertera aby przenieść bazę do nowego forum. Wszystko jest ok ale...

teraz userzy nie mogą się zalogować. Muszę ręcznie im zmieniać hasła i odblokowywać konta.

Problem tkwi w tym , że sekacja odpowiadająca za hasła nie jest przetłumaczona na polski i stanowi poważny problem w ustawieniu dostępu dla użytkowników. czy może ktoś mi pomóc aby to ustawić, żeby można było się logować na starych hasłach i loginach?

Co to jest :

#Utwórz nowy klucz logowania

#Utwórz nowy salt

proszę o pomoc

Edytowano przez icebox

Witaj,

po konwersji forum, każdy użytkownik musi zmienić hasło na nowe. są na to 2 metody, albo tak jak Ty robisz zmienić im ręcznie hasła, albo każdy użytkownik może sobie zmienić hasło poprzez funkcję przywracania zapomnianego hasła.

Wracając do Twoich pytań Salt i klucz rejestracji służą do bezpieczeństwa. jeśli zmieniasz hasło to należy zaznaczyć obie te opcje. Salt to tzw. sól w postaci hasha dołączana do hasła, ma to na celu utrudnienie złamania hasła użytkownika

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Ważne informacje

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies.