Skocz do zawartości
Duke_

Dodatki do IP.Board

Polecane posty

Rozumie sie, ze Kalendarz jest w IPB3 z automatu, co jeszcze jest z automatu a nie jako dodatek specjalny (platny)

Witaj,

pozwolę sobie wydzielić Twoje pytanie do osobnego tematu.

A odpowiadając na Twoje pytania:

w standardzie w IP.Board 3.0.x masz kalendarz, forum, portal i możesz "zakupić" za darmo chat na 5 osób online. Dodatkowo możesz za darmo pobbrać oficjalne dodatki IPS'u takie jak IP.Tracker (Demo), IP.Shoutbox (dostępne tutaj na forum) oraz IP.Links (Demo). Oczywiście istnieje też masa różnego rodzaju dodatków, które możesz pobrać za darmo.

Chat jest to fajna sprawa ale dla forum takiego jak nasz 5 osob to stanowczo za malo jak na kilka tys. zarejestrowanych uzytkownikow i ponad 300 stalych userow (klubowiczy) i w tym wypadku narazie shoutbox znakomicie sobie radzi choc jest troche mniej funkcjonalny niz chat

no i za darmo, gdzie w naszych warunkach jest to wielki +

Owszem, ale obecnie każdy dodatek oferowany przez IPS możesz kupić 5% taniej więc to też jest ważne

zgdadzam sie z tym w 100% tylko dla nas klubu milosnikow "Opla Vectry" nie bedac osobowoscia prawna ani zrzeszeniem to kazdy pieniadz jest na wage zlota :)

I z myślą o takich ludziach jest owa promocja, bo wiem jak to jest z cenami takich skryptów. przeliczając $ na złotówki już nie jest tak kolorowo jakby się wydawało, a dzięki rabatowi zawsze łatwiej uzbierać odpowiednią kwotę.

mam jedno pytanie na temat skina

jaki bylby koszt zmiany kolorystyki skina dla IPB 3.0.5

w przyblizeniu

Wszystko zależy co rozumiesz przez zmianę :) czy jest to tylko zmiana z niebieskiego na np. czarny czy coś więcej. Ale takie rzeczy to podaję już na PW zainteresowanym :)

mam moze troche glupie pytanie ale jeszcze nie bardzo sie we wszystkim orientuje

bylem na stronie community.invisionpower.com i w dziale Download sa roznego typu dodatki do IPB

jedne sa z ikonka informujaca ze dodatek jest platny inne bez niej, wiec mniemam, ze sa darmowe ale gdy chce sciagnac dostaje komunikat:

[#10848] We're sorry, but you cannot download files from our Download Manager. If you are seeing this message, it is because you do not hold an active IPB license. If this is a mistake, please contact an administrator. Otherwise, why not show your support for IPB and purchase a license?

If you hold a perpetual license for the software, you need only purchase the yearly support option to gain full access to this site

czy moze mi ktos wytlumaczyc na jakies zasadzie to dziala i co to jest ten Download Menager ?

Nie masz uprawnień do pobierania dodatków. Zasada jest taka, że darmowe dodatki można pobierać z tej strony tylko jeśli jesteś aktywnym klientem, tzn. posiadasz aktywną (z supportem) licencję na forum. Jeśli posiadasz aktywną licencję i nadal masz problem z pobieraniem, to musisz napisać ticket do IPS z panelu klienta, żeby Ci aktywowali dostęp

Edit.

A tu masz przykład Download Menager'a :)

rozumiem, ze musze wejsc na Client Area, tam wpisac swoj email podany przy zakupie licencji i haslo jakie od nich dostalem i wtedy bede mogl z forum sciagnac co potrzebuje ?

Jeśli dobrze pamiętam, to logujesz się do panelu klienta i w menu wybierasz Profile i tam ustawiasz dane do forum, tnz, zakłada Ci konto czy coś. Już nie pamiętam dokładnie bo bardzo dawno temu to robiłem. Ewentualnie możesz napisać do nich od razu ticket z loginem na forum, żeby połączyli to konto czy coś :)

Ewentualnie możesz napisać do nich od razu ticket z loginem na forum, żeby połączyli to konto czy coś :)

jak mam to pisac po angielsku to .... :/ chyba sie poddam :)

niemiecki i polski u mnie tylko dzialaja :D

Jak po polsku to zapomnij o pisaniu :D a jeśli chodzi o niemiecki to nie wiem, możesz spróbować :D bo z tym językiem prędzej sobie poradzą. ewentualnie jeśli będą problemy to skrobnij mi po polsku na PW co chcesz im napisać to pomogę Ci to napisać po angielsku

zalogowalem sie w Client Area, otworzylem Profil, wypisalem moje dane personalne a gdy kliknalem na Download znow wyskoczylo info:

Error

Sorry, but you do not have access to any of the functions in our Download Manager

If you feel you have reached this page in error please contact us or submit a report to our bug tracker and let us know how you got here.

samo wpisanie danych nie tworzy konta na forum :) poza tym zobacz w jakiej grupie na forum jesteś. Czy masz grupę Active Customer czy inną

nie mam tego czerwonego + wiec jestem jako zwykly user

sprawdzilem i jestem w grupie Members

to znaczy, ze teraz bede musial wyslac do nich ticket ?

co tam trzeba im napisac i co ewentualnie wyslac ?

coś w stylu, że na forum masz konto o loginie xxx i nie masz dostępu do działu download czy mogli by Ci ustawić odpowiednie uprawnienia

:huh: postaram sie cos naskrobac :blink:

moze sie doczytaja :P

myślę że aż tak źle nie będzie :D

• Like 1

Dziekuje za nieoceniona pomoc w sprawie dodatku do IPB i jego tlumaczeniu :)

przeszukalem wczoraj sporo for i nie znalazlem tego co chcialem, moze zle szukalem

mianowicie szukam wersji hooka ktory pokazuje nie najnowsze tematy tylko Top 5 tematow

chodzi o to aby inni widzieli ktore tematy sa dzis na topie, czy jest taki ?

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Ważne informacje

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies.