Skocz do zawartości
Duke_

Prawa Moderacyjne

Polecane posty

Witam

Czy kazda osoba z Grupy Moderator ma takie same mozliwosci moderacyjne czy mozna to ustawiac recznie, prosze nie mylic z osobami ktore maja mozliwosc moderowania tylko w poszczegolnych dzialach.

Tak wszyscy moderatorzy znajdujący się w danej grupie mają te same uprawnienia. Chyba, że jest to np. grupa z dostępem do panelu admina, to wtedy można nadać użytkownikowi jakieś dodatkowe przywileje :)

Czy oznacza to, ze Moderator moze miec dostep do panelu administracyjnego bedac w grupie Moderator ?

Jeśli ustawisz taką opcję w ustawieniach grupy to tak. standardowo nie ma dostępu

rozumiem przez to, ze aby jeden z moderatorow mial dostep do panelu administracyjnego musialbym stworzyc druga grupe pod nazwa Moderatorzy i dodac tam dodatkowe przywileje, pytanie tylko, czy silnik pozwoli mi na stworzenie nastepnej grupy o tej samej nazwie np: Moderatorzy i Moderatorzy gdzie na forum beda widziani jako tacy sami a w praktyce np jeden z nic z 2 grupy Moderatorow bedzie mial mozliwosc Administracji ?

P.S.

Nie chcialbym czegos narzucac ale mam pytanie z powodu przyzwyczajenia ze swojego forum i ulatwienia szybkiego dostepu do swoich ostatnich postow, czy jest mozliwosc wprowadzenia na tym forum w menu gdy klikam na gorze strony na swoj nik i jest dostep do "Profil", "Ustawienia" i innych opcji "Moje ostatnie posty" ?

Edytowano przez Duke_

Witaj,

nie musisz tworzyć dla jednego użytkownika specjalnej grupy, wystarczy, że edytujesz tego użytkownika i nadasz mu jako drugą grupę maskę admina i wtedy będziesz mógł skonfigurować restrykcje dostępu do ACP dla tego usera :)

Co do Twojego pytania z ostatnimi postami, to przemyślę to, ale klikając na link: Zobacz nową zawartość (na górze forum obok ikonki RSS) możesz zobaczyć wszystkie posty od Twojej ostatniej wizyty na forum

tzn ze moge na forum byc nadal widziany jako jeden z 12 Moderatorow i miec dostep do panelu administracyjnego jak kazdy admin ?

widze, ze nie na daremno zagoscilem na tym forum, jestem wielce usatysfakcjonowany informacja i pomoca z twojej strony :)

Dziekuje :)

Proszę bardzo, zawsze możesz liczyć na moją pomoc

od dzis jestem RootAdminem i stworzylem nowa grupe Zarzad pomiedzy RootAdminem a Super Moderatorem

gdy otwieram strone : Moderatorzy to na samej gorze mam

Administratorzy

xxx

xxx

xxx

xxx

xxx

Super Moderatorzy

xxx

xxx

xxx

xxx

xxx

gdzie grupa Zarzad jest podciagnieta pod Administratorzy

ale chcialbym ta grupe oddzielic aby byla pomiedzy:

Administratorzy

xxx

xxx

Zarzad

xxx

xxx

xxx

Super Moderatorzy

xxx

xxx

xxx

xxx

xxx

jak to zrobic i czy sie da ?

da się, ale wiąże się to z przeróbkami w plikach, czy taki coś wchodzi w grę, czy nie bardzo ?

jesli sa to jakies wieksze przerobki i jest tego naprawde sporo to raczej nie warto ale jesli jest tego mniej wiecej tyle co sparacja podpietych tematow to jasne ze warto :)

P.S.

nie chce specjalnie nowego tematu otwierac

Przy zamykaniu tematu przez Moderatora jesli wpisuje powod zamkniecia wyskakuje w poscie

Widomość wygenerowana automatycznie

Ten temat został zamknięty przez moderatora.

Powód: jak wyżej

Jeśli nie zgadzasz się z tą opinią poinformują o tym innego moderatora lub administratora.

Pozdrawiam,
Administrator Vectra Klub Polska
[/code]

Gdzie tego szukac w ACP bo chcialbym poprawic blad Widomosc na Wiadomosc a nie moge tego znalesc

Co do zmian, to będzie ich napewno więcej niż przy separacji tematów.

Co do pytania o treść wiadomości to czy to czasem nie jest wiadomość ustawiona przez Was? ACP -> zakładka Forum -> Topic Multi-moderation. Ewentualnie czy jakiegoś modu nie używacie do tego ?

wlasnie tam w Topic Multi-moderation nic nie ma jest calkiem pusto ale znalazlem cos takiego:

(IM) Closing Reason as Post 1.0

Pliki wykorzystywane przez to rozszerzenie:

Prawdziwa nazwa pliku: imCraapHtml.php

Zapisana nazwa pliku: imCraapHtml_98b069d8b430df0d98c8d04b0ec740d0.php

Typ rozszerzenia: Szablon rozszerzenia

Gdzie rozszerzenie pokazuje: Rozszerzenie jest wyświetlane w skin_topic -> topicViewTemplate po rozpoczęciu deklaracji warunku if opisane showModOptions

mysle, ze to jest to, wiec zaczalem szukac tlumaczenia na PL w paczkach jezykowych ale nic nie znalazlem :(

Edytowano przez Duke_

Dokładnie to musi być to. Musi być w takim razie w paczce językowej. Jak wejdziesz w Paczkę Polską to w wyszukiwarce wpisz : Widomość i powinno znaleźć w którymś pliku to

wpisalem juz tak wczesniej i nie znalazlo :(

Pobrałem tego moda, żeby znaleźć co i jak. W ustawieniach moda to jest ACP -> zakładka System -> System Settings -> zakładka Hooks -> (IM) Closing Reason as Post

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Ważne informacje

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies.