Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0
Spanner

IP.Board 3.0.0 dostępne dla wszystkich

8 postów w tym temacie

W ostatnich dniach IPS udostępnił wszystkim najnowszą wersję IP.Board. News pojawił się już 18 listopada na łamach Invisionize.eu - IP.Board, Invision Power Board, IPB ale dopiero dziś go zauważyłem :)

Więcej na temat udostępnionej wersji można przeczytać na łamach bloga: IP.Board 3.0.0 Preview Now Open to All

Sama wersja Alfa IP.Board jest dostępna pod adresem: http://ipb3preview.ipslink.com

Po krótkich testach mogę napisać że użytkownicy używający IE6 będą mieć duże problemy bo ciut się rozwala forum pod tą przeglądarką, co dla wielu osób może być dużym problemem :)

To znaczy że IE, nie jest przystosowaną przeglądarką pod IP.B 3 Beta?

Nie wiem jak jest z nowszą wersją IE np IE7, bo takowej nie posiadam, ale jeśli trzeba to przeprowadzę odpowiednie testy. Co do wyglądu to niestety, tutaj programiści postawili całkowicie na przeglądarkę FF i pokrewne, a zapomnieli o tych użytkownikach którzy używają IE a jest ich jeszcze dość sporo. Wg. mnie jest to nieładne zagranie, bo sam tworząc strony zawsze kładę nacisk na to żeby wyglądała w każdej przeglądarce tak samo, nawet w safari, które u Nas w Polsce jest tak mało popularne, a oni trochę olali sprawę, no ale cóż mają do tego prawo ... zobaczymy jak będzie z wersją finalną, choć nie wydaje mi się żeby nastąpiły jakiekolwiek zmiany.

Masz rację, chyba im na tym nie zależy jak IP.B będzie wyglądać w przeglądarkach, oni to sprzedają, i kase z tego mają, ale powini być bardziej dokładni.

okaże się co z tego będzie, czy przesiądę się na 3.0 czy nie. Osobiście nie podoba mi się zbytnio, za dużo bajerów jest które uważam za zbędne poniekąd. Może napisze coś swojego z czasem

Mi tak samo niepodoba się 3.0,

Może napisze coś swojego z czasem

Napiszesz oprogramowanie forum? z chęcią mogę testować.

raczej tak, ale jeszcze nie wiem kiedy, bo obecnie kończę SD.BookStore i rozwijam SD.Agregatora, ale to już na osobny temat jest :)

No, pogadamy potem na GG, nie będziemy tu spamować, :)

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.