Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Spanner

IP.Board 3.0.0 dostępne dla wszystkich

Polecane posty

Spanner    4236

W ostatnich dniach IPS udostępnił wszystkim najnowszą wersję IP.Board. News pojawił się już 18 listopada na łamach Invisionize.eu - IP.Board, Invision Power Board, IPB ale dopiero dziś go zauważyłem :)

Więcej na temat udostępnionej wersji można przeczytać na łamach bloga: IP.Board 3.0.0 Preview Now Open to All

Sama wersja Alfa IP.Board jest dostępna pod adresem: http://ipb3preview.ipslink.com

Po krótkich testach mogę napisać że użytkownicy używający IE6 będą mieć duże problemy bo ciut się rozwala forum pod tą przeglądarką, co dla wielu osób może być dużym problemem :)

Gecko    0

To znaczy że IE, nie jest przystosowaną przeglądarką pod IP.B 3 Beta?

Spanner    4236

Nie wiem jak jest z nowszą wersją IE np IE7, bo takowej nie posiadam, ale jeśli trzeba to przeprowadzę odpowiednie testy. Co do wyglądu to niestety, tutaj programiści postawili całkowicie na przeglądarkę FF i pokrewne, a zapomnieli o tych użytkownikach którzy używają IE a jest ich jeszcze dość sporo. Wg. mnie jest to nieładne zagranie, bo sam tworząc strony zawsze kładę nacisk na to żeby wyglądała w każdej przeglądarce tak samo, nawet w safari, które u Nas w Polsce jest tak mało popularne, a oni trochę olali sprawę, no ale cóż mają do tego prawo ... zobaczymy jak będzie z wersją finalną, choć nie wydaje mi się żeby nastąpiły jakiekolwiek zmiany.

Gecko    0

Masz rację, chyba im na tym nie zależy jak IP.B będzie wyglądać w przeglądarkach, oni to sprzedają, i kase z tego mają, ale powini być bardziej dokładni.

Spanner    4236

okaże się co z tego będzie, czy przesiądę się na 3.0 czy nie. Osobiście nie podoba mi się zbytnio, za dużo bajerów jest które uważam za zbędne poniekąd. Może napisze coś swojego z czasem

Gecko    0

Mi tak samo niepodoba się 3.0,

Może napisze coś swojego z czasem

Napiszesz oprogramowanie forum? z chęcią mogę testować.

Spanner    4236

raczej tak, ale jeszcze nie wiem kiedy, bo obecnie kończę SD.BookStore i rozwijam SD.Agregatora, ale to już na osobny temat jest :)

Gecko    0

No, pogadamy potem na GG, nie będziemy tu spamować, :)

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Ważne informacje

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies.