Skocz do zawartości
Spanner

Invisionize.eu - IP.Board, Invision Power Board, IPB - News

Polecane posty

Spanner    4236

Widząc taki temat każdy zapewne się zastanawia co to jest :)

Odpowiedź jest dość prosta Invisionize.eu - IP.Board, Invision Power Board, IPB to strona prezentująca najnowsze informacje ze świata IP.Board. Strona jest aktualizowana co godzinę, 24h na dobę 365 dni w roku :) więc zawsze znajdujące się tam wiadomości są aktualne i nie ma obaw że coś przegapimy. Strona posiada także kanał ATOM oraz zwykły RSS zawierający ostatnie 10 wiadomości znajdujących się na stronie.

Wszystkich serdecznie zapraszam do odwiedzania i korzystania z dobrodziejstw tej strony.

W dniu dzisiejszym opublikowana została nowa wersja 1.2.0 aplikacji SD.Agregator.

Do najważniejszych zmian należą:

• Wyszukiwarka
  • System komentarzy
  • Możliwość tworzenia kanałów RSS dla wybranych kategorii

Opublikowana została najnowsza wersja aplikacji SD.Agregator oznaczona numerkiem 1.2.1. Do najważniejszych zmian w aplikacji należą:

• Zmniejszanie za dużych obrazków - od teraz czytając stronę nie trzeba będzie przewijać strony poziomo, gdyż duże obrazki będą automatycznie zmniejszane
    • Strony komentarzy - udostępniona została funkcjonalność umożliwiająca przeglądanie pojedynczych komentarzy na osobnych podstronach
    • Strony wydruków - od wersji 1.2.1 dostępne są wersje drukowalne artykułów, oznacza to, że każdy artykuł można pobrać w formacie HTML lub Microsoft Word lub przeglądnąć przyjazną wersję na stronie

kris2005a    4

Wszystko ładnie ale trzeba poprawić newsy. Menu po lewej jest ok ale newsy zeskakują pod menu a powinny być po prawej.

Jak dla mnie to 9/10 (choć nie lubię takich styli - dla mnie to jest szkielet - tylko parę kolorów i białe tło).

Spanner    4236

jaką masz rozdzielczość ?? możesz dać link do przykładowego wpisu, który Ci tak się rozwala, bo u mnie wszystkie wpisy są ok :)

Jeśli chodzi o styl to w pierwotnym zamyśle miał on być prowizoryczny i tymczasowy, ale będzie on zmieniony, tylko narazie nacisk położyłem na rozwijanie tych 2 aplikacji tzn (SD.BookStore i SD.Agregator) tak aby był jak najbardziej stabilne w swym działaniu :)

Wgrana została wersja 1.2.2

Zmian co prawda nie jest wiele bo tylko zmiana kolejności wyświetlania menu i kategorii oraz płynne rozwijanie i zwijanie kategorii, ale liczy się fakt, że coś się dzieje, a kolejne zmiany nie długo, chyba, że zabiorę się za pozostałe projekty co chce zrealizować

kris2005a    4

Nadal jest to samo. Przy newsach (newsy zeskakują pod lewą tabelę) a przy otwarciu jednego jest to samo.

post-274-1244097279_thumb.jpg

Spanner    4236

ok, thx, to zajme się zmianą tego :)

Ok, jeśli możesz to zobacz teraz, nie mam niestety monitora o takiej rozdzielczości i jedyne co mogłem zrobić to zmienić rozmiar okna przeglądarki dla takiej rozdzielczości

Spanner    4236

teraz już musi być ok. Strona przetestowana stroną do testowania na różnych przeglądarkach i rozdzielczościach i jest ok :)

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Ważne informacje

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies.