Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
zina

Mody

Polecane posty

zina    0

Szukam moda, który pozwala widzieć kto odwiedza mój profil na forum. Ważne żeby widział to tylko właściciel profilu. Ew. tylko żeby taka opcja była dla admina, tzn tylko admin by widział kto odwiedza jego profil.

Istnieje takie cudo ?

Spanner    4219

musisz uzbroić się w trochę cierpliwości, bo nie działa strona invisionize.com i nie mam jak sprawdzić, czy istnieje taki mod. Jak stronka ruszy to zerknę

zina    0

Ok, ale jeśli chodzi Ci o to, że ma bardzo ograniczony layout, to już tak od pewnego czasu jest.

Ale można coś znaleźć. Ja nie bardzo wiem gdzie szukać, więc nawet nie zaczynam :P

Spanner    4219

Z tego co widzę z opis na mods.invisionize.com to ten mod: http://mods.invisionize.com/db/index.php/f/3263

to to czego szukasz. Jednakże nie mogę go ściągnąć bo strona coś się im sypie i nie powiem Ci narazie czy działa tak jak chcesz i czy da się ukryć, ale jak zainstalujesz sobie to będziesz wiedzieć i ewentualnie się przerobi tak,żeby tylko admin widział to

zina    0

Średnio :/ U mnie też nie działa. Niemniej jednak dziękuje. Jeśli będzie wymagać zmian, na pewno się odezwę. dziękuje bardzo.

Spanner, spróbuj pobrać z tąd: http://invisionize.com/mods/db/index.php/f/3263

Ja nie mogę się zalogować. Jeśli jesteś zapamiętany, to chyba nie powinno byc problemu.

Spanner    4219

właśnie nie jestem dlatego nie mogę ściągnąć tak jak pisałem wyżej

zina    0

Ściągnąłem, zainstalowałem, ale przyznam szczerze, że chyba nie do końca wiem co ten mod daję...

To chyba nie to o co mi chodzi.

Spanner    4219

Jakby to było przerobienie na 2.2 lub 2.3 to bardzo chętnie ale 2.0 jest straszne ;)

zina    0

Szukam moda, który podczas rejestrowania (może być również pisania postów), który zastępowałby ten obrazek antyspamowy i generował go trochę w inny sposób. Tzn np: "Zabezpieczenie przed spamem: podaj wynik: "pięć + pięć"?" I okienko na wynik. Po tym następuje rejestracja. Czy jest coś takiego ?

Już ręce opadają od tych botów rejestrujących się na forum...

Edytowano przez Bazylo

Spanner    4219

niestety ale nic takiego nie znalazłem w sieci, z 2.0 może być duży problem bo już praktycznie nikt się tym nie zajmuje bo to stara i dość dziurawa wersja.

zina    0

Ciężko coś takiego samemu zrobić, albo przerobić na 2.0 z innej wersji ?

Spanner    4219

musiałbyś się zainteresować nową wersją Captcha, nie implementowałem tego w ipb nigdy wiec nie wiem na ile jest to trudne

zina    0

Ale wszystkie captcha są obrazkowe. A mnie to nie bardzo pasi :/

Spanner    4219

jeżeli nie chcesz obrazka, to można zawsze walnąć jedno pole input, czy coś, że musi być uzupełnione, ale to masz przeróbke kilku plików, żeby to działało skoroztym custom field nie wyszło

Spanner    4219

rozwiązanie całkiem całkiem, da się to zrobić, w 2.0 nie pamiętam już wszystkie, ale dla 2.3.6 to było by 30 minut roboty. Ewentualnie możesz na 'chama' zrobić pytanie, w szablonie utworzyć pole input z jakimś pytaniem i w pliku register.php w funkcji bodajże do_register() sprawdzać czy to pole jest puste i/lub czy zawiera konkretną odpowiedź i jeśli nie to zgłaszasz błąd walidacji formularza

zina    0

A czy mógłbyś spróbować do 2.0 dostosować?

To bardzo ważny mod na moje forum, a nic innego nie znalazłem. Tym bardziej pod ipb.

Spanner    4219

jak uruchomię nowy projekt to się przypomnij, ewentualnie męcz mnie na GG to podam Ci dokładny termin, ale mam nadzieje że w przyszłym tygodniu realnie to się będzie dało zrobić :)

zina    0

Spoko. Będę męczyć :)

Dzięki.

Poszukuje moda (sprawdzałem na invisionize.com, ale coś cienko. Może nie dokładnie), który pokazuje przy np. "pokaż nowe posty" liczbę napisanych od ostatniej wizyty postów.

Spanner    4219

Nie ma takiego moda do 2.0, ale zapisałem sobie na liste rzeczy do wykonania

Spanner    4219

ok, zapisałem sobie w kajeciku, dodam parę pozycji na forum i biorę się do roboty

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.