Skocz do zawartości

Polecane posty

Może mi ktoś przetłumaczyć rangi i wytłumaczyć jak dodać ( ustawić prawa)oraz kolejność wyświetlania na pierwszej stronie?

GRUPY

Administrators

Banned

Guests

Members

Moderators

Validating

RANGI

Newbie

Member

Advanced Member

Edytowano przez icebox

GRUPY

Administrators ----> Administrator,czyli Admin

Banned ----> Zbanowany

Guests ----> Gosc

Members ----> Uzytkownik

Moderators ----> moderator

Validating ----> uzytkowniek niepotwierdzony

RANGI

Newbie ----> poczatkujacy

Member ----> uzytkownik

Advanced Member ----zaawansowany uzytkownik

ACP---> Uzytkownicy----> Dany user i tam ustawiasz jego Grupe

• Like 1

Witam, jestem tu nowy wiec w kilku tematach posypia sie pytania :) mam nadzieje ze nikt sie przez to nie bedzie denerwowal :)

czy nazwy w Grupie sa wpisane w kod IPB czy mozna zmieniac to wg. wlasnych potrzeb?

jestem Moderatorem na jednym z for IPB3 i u nas najwyzsza ranga jest RootAdmin nastepny jest Moderator

w poprzedniej wersji silnika forum byl jeszcze pomiedzy Administrator ktory mogl miec prawie takie uprawnienia jak RootAdmin

Czy jest mozliwosc dopisania lub moze jest to do odblokowania aby grupa Administrator powrocila ?

Pozdrawiam Duke_

Witaj,

po to jest to forum, żeby pomagać i nikt się nie obrazi na Ciebie :)

Jeśli chodzi o grupy, to każdej grupie możesz nadać dowolną nazwę i możesz tworzyć dowolną ilość grup o takich uprawnieniach jak będziesz chciał, więc możesz bez przeszkód utworzyć grupę Admin, Administrator, Administrator 1 itp, co tam sobie chcesz :)

Witam.

Ja tylko dodam od siebie by Ci ulatwic te prace...

Zaczynaj od grup tych co maja najmniejsze upawnienia.

Dodajac nowa grupe bazuj na poprzedniej,ale dodaj im jakie tam prawa chcesz itd... wiec na koncu bedzie Root Admin czy tez Admin z znjwyzszymi uprawnieniami.

Wiec naprzyklad maja grupe Moderator mozesz zrobic Super Moderator czy tez jak inni robia Global Moderator,grupa ta bazuje na uprawnieniach Moderatora plus jakies tam dodatki np (jest super moderatorem,moze moderowac wszedzie)

Grupy znajdziesz w ACP ----> Uzytkownicy ----> Menage User Groups i tam je dodajesz.

Pzd.

PS.

Jak wspomnial Admin tego forum,forum to powstalo by pomagac,wiec pisz smialo z pytaniami,a jak sam nie dajesz rady to proponyje wynajac kolega Spannera jako Support a wszystko zrobi szybko i profesjonalnie.

Osobiscie polecam.

Witaj,

po to jest to forum, żeby pomagać i nikt się nie obrazi na Ciebie :)

nawet jesli dla "weteranow" moga byc to pytania wrecz smieszne ? ;)

PS.

Jak wspomnial Admin tego forum,forum to powstalo by pomagac,wiec pisz smialo z pytaniami,a jak sam nie dajesz rady to proponyje wynajac kolega Spannera jako Support a wszystko zrobi szybko i profesjonalnie.

Osobiscie polecam.

Osobiscie preferuje walke z problemem samemu z 2 powodow, lepsza nauka i wieksza satysfakcja :)

ale w sytuacji podbramkowe z pewnoscia bede o tym pamietal :)

Nie ma się z czego śmiać. Każdy od czegoś zaczynał. Ja także nie od początku wszystko wiedziałem i też zadawałem pytania, które z perspektywy czasu są czasami śmieszne. Nieważne jakie pytania będziesz miał jak coś to zawsze możesz śmiało pisać :)

wiec z gory bardzo dziekuje :)

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Ważne informacje

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies.