Skocz do zawartości
Marek607

Nielegalna wersja forum

Polecane posty

Witam.

Jak pewnie niektórzy chcialbym sobie najpierw gruntownie sprawdzić ipb czy będzie mi pasować a później dopiero kupić licencję.

Aby to sprawdzić jest tylko jedna metoda - nulled.

Czy wiecie może jak szybko IPB reaguje na nielegalne wersje IPB?? Bo w 2 dni nie odkryje jego możliwości oraz nie sprawdze obciążenia.

Pozdrawiam :)

Jeśli chcesz sobie tylko sprawdzić, czy Ci będzie odpowiadać to możesz na stronie IPS'u zamówić sobie wersję demo, a dokładniej tutaj: http://www.invisionpower.com/products/demo.php Nie popieram nielegalnych wersji i radze Ci nie pchać się w coś takiego

Też nie chcialbym wchodzić z nullem.

Demo jest tylko przez 24 h - jak w takim razie sprawdzić obciążenie?? ;/

Wersją nulled, też nie sprawdzisz obciążenia, bo te wersje często zawierają błędy to po pierwsze, a po drugie, żeby sprawdzić realne obciążenie musiałbyś testować przez dłuższy czas, żeby forum się rozwinęło trochę, a to już jest nielegalne. Jeśli faktycznie jesteś zainteresowany zakupem to nie zastanawiaj się tylko kupuj, a dodatkowo organizuję promocję i od końcowej ceny dostaniesz 5% rabatu z mojej kieszeni, więc naprawdę warto...

Witam.

Popieram w 100% Spannera,bo licencja to pikus w porownaniu z pozniejszymi kosztami jak sie forum rozwinie.

Jezeli po jakims czasie stwierdzisz,ze nie chcesz uzywac skryptu IPBoard to na 100% odsprzedaz licencje,a uzywanie pirata na poczatku moze przekreslic Twoja szanse rozwoju forum,wiec nie warto ryzykowac.

A te 5% co mozesz zaoszczedzic dzieki Spannerowi to mozesz sobie bydac na jakis super skin,by tez sie w sieci wyrozniac.

Pozdrawiam

Dobra wiec zostaje mi zbieranie $$

Dzięki panowie za pomoc.

P.s. Vader pokaż mi jakiś fajny skin za 20 zł :o

wszystko zrozumialem co tu zostalo napisane ale mam inne pytanie

bedac Moderatorem w IPB3 nie mam dostepu do panela kontrolnego ale chcialbym innym pomoc i jesli mialbym to nie chcialbym przez przypadek na dzien dobry cos namieszac, jest mozliwosc abym mogl np na domowym serwerze potestowac lub tym podobnie ?

Tak oczywiście. jeśli zainstalujesz sobie na localhoście i nie będzie miał nikt inny do tego dostępu to to jest taki sposób na ominięcie trochę wszystkiego :). Przypomnę tylko, że mając licencje możesz mieć 2 instancje forum: 1 do testów nie dostępną dla użytkowników i 1 normalną, czyli taką na jakiej działa forum dla wszystkich :)

tak jak juz pisalem w jakims z postow, jestem tylko Moderatorem na forum Klubowym wiec org. jest w posiadaniu Admin. Techicznego wiec z tym bedzie ciezko, poniewaz ja mieszkam w DE a on w PL

Dlatego tez zarejestrowalem sie na to forum aby aby znalezc odpowiedzi na dreczace mnie pytania a najlepiej zawsze pytac u zrodla :)

Pytaj śmiało, zawsze postaram się pomóc jeśli tylko będę potrafił. A różnice w miejscu zamieszkania są nieważne dla ludzi, którzy się chcą dogadać :)

to fakt ale znajomosci w klubie sa czasem tylko poprzez forum i choc ludzie czasami znaja sie latami trudno komus powierzyc cos co mogloby byc wykorzystane do innych celow a mieszkajac "w zasiegu reki" sprawa ma sie troche inaczej.

to fakt :)

PS. ciekawe masz forum. Ostatnio widziałem Waszą reklamę na kalendarzykach w serwisie opla :)

zapraszam na nasze forum, jest bardzo ciekawe i dosc rozwiniete :)

mozna mnie tam znalesc pod tym samym nickiem co tu lub w srod Moderatorow :)

jeszcze raz serdecznie zapraszam :)

Tak oczywiście. jeśli zainstalujesz sobie na localhoście i nie będzie miał nikt inny do tego dostępu to to jest taki sposób na ominięcie trochę wszystkiego :). Przypomnę tylko, że mając licencje możesz mieć 2 instancje forum: 1 do testów nie dostępną dla użytkowników i 1 normalną, czyli taką na jakiej działa forum dla wszystkich :)

nasunelo mi sie w zwiazku z tym takie pytanie, czy jesli mozna miec na localhoscie jedna instalacje i druga na serwerze dostepna dla ludzi i tak z pewnoscia ma kolega zarzadzajacy naszym forum to jesli chcialbym na swoim komputerze dla testow zainstalowac 3 instalacje (niedostepna dla uzytkownikow) to juz nie moge i musialbym wykupic nowa ?

jeśli chodzi o localhosta, to myślę że nie nie ma aż takiego problemu w ilości instancji. Tak ja tak mam ale ja mam 3 licencje :B

Tak ja tak mam ale ja mam 3 licencje :B

:lol: dobre, gdybym mial tyle licencji to juz bym szalal z modyfikacjami ;)

narazie kombinuje jak sie uczyc i probowac a nie myslec, pytac i powtarzac jak maja zrobic ;)

brak licencji nie przeszkadza w pisaniu modyfikacji, bo zawsze można na localhoście zainstalować :)

tylko w moim wypadku jest to troche utrudnione bo kontakt z adminem jest czasami raz na 1/2 roku a majac kopie u siebie na komputerze mozna probowac i jak wyjdzie zaladowac na serwerze

Nie jestem prawnikiem więc nie powiem czy prawnie wszystko jest ok, ale wg. mnie możesz śmiało kopie swojego forum uruchomić na swoim kompie oczywiści pod warunkiem, że nie będzie dostępna dla ludzi

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Ważne informacje

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies.