Skocz do zawartości
cichy

Pole podczas rejestracji

Polecane posty

cichy    2

Witam

Mam znów problema :)

A mianowicie

Potrzebuje dodać pole podczas rejestracji.

No i wszystko niby ok

pole o treści podaj dzisiejszą datę

w polu Expected Input Format -> mam wpisane nn-nn-nnnn

no i wszystko się wyświetla ok tylko problem tkwi w tym że podam obojętnie jaką datę to i tak zarejestruje konto :( a powinno odmówić

Mogło by być zamiast podaj datę pole np. 100+100 i jako odpowiedź 200 ale tu się już zgubiłem :)

pozdrawiam cichy

Spanner    4219

a czy coś było modyfikowane ?? stworzyłem takie samo pole. i wpisałem tam zarówno literki jak i niepoprawny format liczbowy i dostałem komunikat z błędem.

cichy    2
a czy coś było modyfikowane ?? stworzyłem takie samo pole. i wpisałem tam zarówno literki jak i niepoprawny format liczbowy i dostałem komunikat z błędem.

w tym polu nic nie modyfikowalem a co do tego to jeszcze pojawia mi sie to pole w profilach userow heh

Spanner    4219

a nie chciałeś żeby się pojawiało ??

coś musiało się skopać, bo testowałem na kilku forach i działa to dobrze. a czy zaznaczałeś, że to pole musi być wypełnione ??

cichy    2
a nie chciałeś żeby się pojawiało ??

coś musiało się skopać, bo testowałem na kilku forach i działa to dobrze. a czy zaznaczałeś, że to pole musi być wypełnione ??

heh notyfikacja nie przyszła o odp.

tak zaznaczałem to pole że musi być podczas rejestracji i tylko ma być tam nie w profilu bo chodzi o spam boty które nie znają daty i nie potrafią liczyć.

Spanner    4219

W sumie to nie wiem jak Ci pomóc testowałem na kilku forach, czysto zainstalowanych i już zmodyfikowanych i działa ładnie. Jak możesz to zrób screen z ustawień tego pola w ACP.

PS. w najnowszej wersji 2.3.6 jak na razie nie ma problemów z botami

cichy    2
W sumie to nie wiem jak Ci pomóc testowałem na kilku forach, czysto zainstalowanych i już zmodyfikowanych i działa ładnie. Jak możesz to zrób screen z ustawień tego pola w ACP.

PS. w najnowszej wersji 2.3.6 jak na razie nie ma problemów z botami

Tak ma ustawione w acp i jest to pole widoczne w profilu usera a niema byc chyba ze gdzies indziej mam to ustawic.

01.jpg

02.jpg

po próbach zaznaczyłem pole

Make Admin and Super Moderator Editable/Viewable Only?

i faktem w profilu user nie widzi tego pola tylko admini i modzi

czy jest to jakos do przeskoczenia.

A kwestia wpisania daty to jak wpisze w prawidłowym formacie date i bedzie to inna data niż w danym dniu to i tak akceptuje ale to jest do przeżycia bo taki bot i tak nie przeczyta pytania :) chyba że się mylę.

Edytowano przez cichy

Spanner    4219

wg.mnie są na to 2 rozwiązania, albo w oparciu o custom field wtedy artykuł: http://resources.invisionpower.com/index.p...mp;article=6104 jak coś to moge przetłumaczyć i dać tutaj, albo zainstalować mod (FSY23) Spam Protection v1.5

Co do Twojego pola nie wiem czemu nie działa, to tak jakbyś ściągnął skądś uszkodzoną wersje IPB.

cichy    2

No moda moge doinstalować tylko powiedz co on mi daje podczas rejestracji blokuje boty?

Spanner    4219

przy rejestracji nic nie zmienia, poprawia bezpieczeństwo przy pisaniu postów, dzięki czemu ponoć mniej boty będą pisać na forum

cichy    2

O dzięki za rade obecnie zrobiłem te pola podczas rejestracji i mam chwilowy spokój zobaczymy na jak długo dziękuje za pomoc.

Myślę że już mi sie nic nie urodzi :)

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.